Close

Новини

Попри негаразди воєнного часу цього року цими весняними днями як і завжди відбувається чергова, сімдесят восьма студентська конференція Університету. Студенти під науковим керівництвом викладачів готують тези доповідей та презентації, кафедри всіх факультетів проводять дистанційні засідання секцій, на яких студенти набувають необхідного досвіду наукових публічних виступів.

Зустріч студентського активу з усієї України із представниками Офісу Президента відбулася у Всесвітній день вишиванки,

що стало дещо символічно. Незважаючи на третій місяць важкої боротьби, українська влада ні на мить не забуває за підростаюче покоління та робить усе можливе задля удосконалення освіти та виховання майбутнього нашої країни — студентів та дітей.

Сьогоднішня зустріч відбулася в онлайн форматі, а ми мали змогу особисто задати питання Президенту України та міністру освіти та науки. Від студенства ОНУ імені І.І. Мечникова на зустрічі були присутні члени профкому студентів та аспірантів — голови та заступники профбюро факультетів і Коледжу та активісти університету📚

Можливість навчатися та розвиватися в умовах війни — велика цінність у наш час, але ще більше ми цінуємо те, що про нас пам‘ятають і за нас хвилюються. Від усього студентського активу висловлюємо велику подяку за час, який нам приділили та можливість дізнатися відповіді на наші питання з перших вуст.
Деталі зустрічі : https://t.me/StudProfkomONU/1479

Для кожного українця вишиванка — це не просто одяг чи стильний атрибут гардеробу, для українця вишиванка — пам’ять про своє коріння, ідентичність, розуміння себе. Бо в собі вона поєднує: історію, міфологію, релігію, давнє мистецтво наших предків, вона є душею нашого народу. І навіть коли у кожного з нас вишиванка має різні кольори, орнаменти, вона однаково поєднує українців з різних куточків світу зашифрованим спільним генетичним кодом.

Щиро вітаємо з Днем народження Університету!

 
157 років наш університет є одним із флагманів освіти у світі. Кожен із нас прославляє його ім’я, кожен із нас не може уявити свого життя без нього.
Бажаю усім нам якнайшвидшої перемоги, миру, здоров’я, щастя, творчих успіхів, стабільності, впевненості у завтрашньому дні!
Ректор ОНУ iменi Мечникова Вячеслав Труба

До 208 річниці з дня народження поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченко студенти підготували творчий захід. Завдяки своєму життю і творчості великий митець надихав і донині надихає до боротьби за незалежність, свободу і майбутнє нашої неньки України!

Викладачі Фахового коледжу долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу «Разом для найкращого Інтернету!» #ФлешмобДБІ2022

Під час прямого ефіру було зареєстровано рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних класах Google for Education. 💻

Сьогодні спілкувались з випускниками 9-х класів, перед якими стоїть непростий вибір: 10 клас чи фахова освіта.

Дякуємо педагогічному колективу Одеської
ЗОШ №27 за співпрацю.

За проханням учнів залишаємо корисні посилання:
http://vstup.onu.edu.ua/vstupna-kampaniia/koledzh
Анкета на підготовчі курси для вступу до коледжу… Ещё— здесь: Одесса Школа 27

З 24.01.2022 студенти коледжу пішли на виробничу практику, щоб закріпити свої теоретичні знання на практиці. Ми віримо, що з поставленими цілями керівників практики вони впораються на відмінно! Успіхів нашим практикантам!

За ініціативи студентів у коледжі також було проведено й турнір з настільного тенісу. 🏆Це ще один вид дозвілля наших студентів на перервах та після занять.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у майбутніх турнірах!

🥇 – Василіса Колесник (ІІІ курс)

🥈 – Ігор Жвалевський (І курс)

🥉 – Дмитро Фатєєв (ІІІ курс)

2 грудня 2021 року студентки ІІІ курсу спеціальності Фінанси , банківська справа та страхування Колесник Василіса та Койфман Анна представили проєкт «GREENFUTURE – МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ» та отримали ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЮ в обласному конкурсі бізнес-стартапів «Мій перший бізнес» в рамках роботи обласного студентського клубу «ІННОВАЦІЙНЕ ТА РОЗУМНЕ СУСПІЛЬСТВО». Вітаємо та бажаємо вдалого втілення проєкту!

Сьогодні в ОНУ імені І.І.Мечникова було проведено відкриту лекцію співробітниками Військової академії (м.Одеса) з нагоди Дня Збройних сил України для студентів Фахового коледжу.

8 грудня відбудуться вибори до Студентського самоврядування Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова.Прийдіть та оберіть найкращих з кращих! 🗳

За ініціативи студентів у коледжі було проведено турнір з шахів. ♟Учасників було так багато, що змагання відбувались протягом двох днів і закінчились цікавою та напруженою фінальною грою!

Вітаємо переможців та бажаємо всім поціновувачам цієї інтелектуальної гри подальших успіхів в майбутніх турнірах!

І місце – Микола Виштикайло (ІІІ курс)

ІІ місце – Владислав Павлінов (ІІІ курс)

ІІІ місце – Богдан Деркач (І курс)

1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема.

Цей день з’явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.

Студенти 3 курсу спеціальності Соціальна робота та викладачі приєдналися до онлайн дискусій присвячених Всесвітній кампанії «16 днів проти насильства». Завдяки діалогу зі стейкхолдерами вони мають можливість дізнатися про український та міжнародний досвід протидії та запобігання домашньому насильству. Наступної п’ятниці продовжимо

Шановні студенти!

Студентські роки — це, напевно, найвеселіші і діяльніші часи в житті людини, це роки звершень, закоханостей, поривів та ідей. Кожен день несе щось нове і незвичайне. Отож у День студента бажаємо вам, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими і барвистими, навчання давалося легко, дружба зі студентської лави була вірною і міцною! Любі наші студенти, навчайтесь старанно, посміхайтеся щодня і будьте завжди щасливі!

Щиро вітаємо усіх з Днем української писемності та мови!
Кожного року студенти коледжу пишуть диктант національної єдності і сьогоднішній день не став винятком.

16 жовтня 2021 року студенти першого курсу Фахового коледжу взяли участь у IX Школі студентського профспілкового активу лідерів ОНУ.

Школа профактиву стала для студентів першого курсу можливістю поринути у світ особистісного розвитку, взяти участь у тренінгах та познайомитись з однодумцями. Під час тренінгів студенти уважно слухали та вели активні дискусії, обмінювалися думками та дізналися багато важливої інформації, яка може допомогти їм як у студентському житті, так і за стінами коледжу. ІХ Школа студентського профспілкового активу подарувала не лише цінні знання, а й навчила працювати студентів у дружньому колективі.

Студентам випускного курсу коледжу вже час визначатися з майбутнім місцем роботи. Продовжуємо серію зустрічей з потенційними роботодавцями та стейкхолдерами.

Минулого тижня студенти спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування зустрічались з керуючим Центральним відділенням ПАТ «МТБ Банк» у м. Чорноморськ Андрієм Путіховим.

Студенти спеціальності Соціальна робота відвідали Одеський міський центр зайнятості, поспілкувалися з працівниками та психологом.

А цього тижня студенти спеціальності Прикладна математика мали змогу поспілкуватись з Solution Architect ABCloudZ Андрієм Царюком.

Студенти дізналися від практиків про сучасний стан сфери їх майбутньої діяльності та перспективи розвитку.

Студенти коледжу провели цікавий майстер-клас з розпису еко-сумок.

Свої творчі роботи вони подарували викладачам коледжу з нагоди Дня працівника освіти.

Дякуємо за таку креативну ідею та подарунки! Подія об’єднала всіх студентів коледжу від першого до третього курсу. Всі залишились задоволеними. Радість та натхнення сповнювали кожного учасника майстер-класу.

1 жовтня студенти спеціальності «Соціальна робота», в рамках ознайомлення з діяльністю різних соціальних служб, відвідали ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ (65078, м. Одеса,· вул. Генерала Петрова, буд. 22-В, · www.trud.gov.ua).

Екскурсія установою, знайомство з діяльністю кожного відділу дала можливість студентам побачити роботу Міського центру зайнятості як структури, що надає величезний спектр соціально-значущих послуг. За допомогою психолога Наталії Орлової вони визначили свої здібності та конкурентні переваги, пройшли тестування, знайшли підхід до власного розвитку. Ознайомились з сучасними тенденціями ринку праці регіону, навчились складати результативне резюме без досвіду роботи, отримали консультацію щодо підготовки до співбесіди та поради стосовно усвідомлення етапів побудови власної кар’єри.

Величезна дяка психологу, провідному фахівцю з профорієнтації Орлової Наталії Пиліпівні за цікаву і корисну інформацію!

29.09.2021 Україна і світ відзначають 80-ті роковини трагічних подій у Бабиному Яру.

Сьогодні долучилися до загальнонаціонального уроку пам’яті, приуроченого до цієї дати.

На стадіоні ОНУ імені І.І.Мечникова відбувся фестиваль для першокурсників «MECHNIKOV START FEST 2021».

Вітаємо наших першокурсників! Ви були найактивніші та найспортивніші!!!

І місця у конкурсах «Волейболісти» (Глеб Іонін), «Баскетболісти» (Ігор Жвалевський), «Стрибки у довжину» (Вадим Панченко ), «Стрибки зі скакалкою» (Імран Гаджиєв).

З міжнародним днем студентського спорту!

Наші студенти взяли участь в святковому заході до Міжнародного дня студентського спорту!

Водночас, саме 20 вересня було дано старт XVII літньої Універсіади України 2021-2022 років.

17 вересня наші студенти відвідали національну інтерактивну виставку “Future of work “ яка відбулася в Одеській Кіностудії. Це була гарна можливість для кожного ближче ознайомитись з галузями та професіями майбутнього.

А що ви робите у вечір п’ятниці❓А ми йдемо до театру‼️Що може бути кращим, аніж завершення робочого тижня в Одеському академічному музично-драматичному театрі імені В.Василька? ✨Дякуємо адміністрації та акторам театру за можливість отримати естетичну насолоду від п’єси «Кайдашева сім’я»

Сьогодні відбулась зустріч студентів з представниками медичного центру «Клініка дружня до молоді» (КДМ), у ході якої лікар-інфекціоніст Кучеренко Людмила Радівна, у доброзичливій атмосфері, поінформувала молодь про свідоме ставлення до особистого здоров’я та необхідність профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом. А психолог Майстренко Анжеліка Савівна наголосила, що КДМ надає комплексну медико-психо-соціальну допомогу з проблем збереження здоров’я, обумовленими специфікою підліткового віку і, за потреби, кожен охочий може звернутися за допомогою абсолютно конфеденційно та безкоштовно.

Також стався один із найважливіших моментів початку студентського життя — це отримання читацьких квитків . Кожен студент залишився з чарівними спогадами та емоціями !

9-10 вересня наші студенти відвідали Наукову бібліотеку ОНУ імені І.І.Мечникова. Для кожного із присутніх була цікава і захоплююча можливість потрапити на екскурсію у бібліотеку.

Сьогодні у Терцентрі на заняттях були студенти 1 курсу Фахового коледжу Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Для першокурсника визначити своє місце у професії — це перший крок до майбутнього.

Студенти отримали відповідь на питання, а що для кожного з них означає «Соціальна робота». А також намалювали образ нашої професії в малюнках. Техніка «Спільний малюнок».

Вона виявила вміння працювати в команді, визначилися лідери, хтось зіткнувся з проблемою дотримання своїх особистих кордонів і меж інших людей. В роботах, відзначилось, що у хлопців та дівчат добре розвинуте образне мислення, швидка реакція, багатий внутрішній світ, вони сміливі, відкриті, щирі, вільні і щасливі!’.

На папері з’явилися чудові образи.Для студентів майбутніх соціальних працівників, психологів шлях тільки відкривається.

Побажаємо їм на цьому шляху зростати, любити, перебувати в гармонії.

Сьогодні у Терцентрі на заняттях були студенти 3 курсу Фахового коледжу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова. Заняття провела психолог центра Рибак Наталія Олегівна.

Для майбутнього фахівця з соціальної роботи важливо вміти допомогти людині розкрити його потенціал, стати щасливим, досягти особистого благополуччя. Спочатку спробуємо визначити своє місце у професії, що для кожного з нас означає «Соціальна робота». Наша майбутня професія в малюнках. Техніка «Спільний малюнок».

У різних групах наших студентів дана техніка проявила вміння працювати в команді, визначилися лідери, багато хто зіткнувся з проблемою дотримання своїх особистих кордонів і меж інших людей. Відзначили, як хочеться розвинути уяву, додати легкості і творити, творити, творити …

На папері з’явилися образи, які для багатьох стали відкриттям свого внутрішнього світу і питань, що накопичилися.

Для студентів-майбутніх соціальних працівників, психологів, викладачів відповідати на питання, зростати, любити, перебувати в гармоніі- це шлях довжиною в життя. Сьогодні ми тільки ступили на одну із перших її сходинок.

Вітаємо з новим 2021/22 навчальним роком!

Бажаємо успіхів, здійснення бажань, гарного настрою та міцного здоров’я!

Першокурсники, раді привітати вас у нашій дружній університетській родині!

Цього тижня провели низку нарад, засідань… Раді повідомити, що педагогічний колектив коледжу готовий до початку навчального року! Ми вже з нетерпінням чекаємо на зустріч з нашими студентами!!! Всього декілька днів залишається до початку нового 2021/22 навчального року.

Наш І курс. Тепер вже офіційно. Урочисте зарахування 12.08.2021

8 мая состоялось выступление команды Колледжа экономики и социальной работы на битве факультетов университета. Это было достойное выступление и яркое проявление способностей и талантов наших студентов.Вы, несомненно, лучше всех!

У коледжі пройшли Шевченківські дні, присвячені 205-й річниці дня його народження. Викладачами циклової комісії загальноосвітніх дисциплін було проведено ряд цікавих заходів: конкурс стіннівок на кращу асоціативну ілюстрацію уривків із творів  Т. Г. Шевченка; конкурс «запитай у Шевченка» на найцікавіше запитання до Кобзаря;  конкурс на краще читання  Шевченкових поезій,  брейнринг між командами першого та другого курсів  спеціальностей прикладна математика та соціальна робота. а також вітання переможців першого (Кривоножко Ксенія) та другого, обласного, (Ніколаєва Олена) етапів ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка. До заходів залучилося багато студентів .Відбувалося все в теплій, можна сказати, домашній атмосфері.Переможці були заохочені невеличкими подарунками (книги та смаколики).   Наприкінці  останнього заходу  відчувався святковий  і разом з тим ліричний піднесений настрій — ПОЕЗІЯ свою справу зробила.

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання. Студенти коледжу також взяли учать у написанні диктанту.

8 ноября студенты 3 курса Колледжа экономики и социальной работы, специальности » Социальная работа»  побывали на обзорной экскурсии в Центре предоставления административных услуг Киевского района. В ходе увлекательного экскурса ребята ознакомились с работой сотрудников, перечнем предоставляемых услуг и узнали много важной и интересной информации для своей будущей профессии.

6.11.2018 состоялись сборы трудового коллектива Колледжа экономики и социальной работы ОНУ им. И.И Мечникова. Состоялось обсуждение кандидатур претендентов на должность директора Колледжа экономики и социальной работы ОНУ им. И.И. Мечникова. Претендент на должность директора, кандидат политических наук, доцент Никогосян Ольга Александровна выступила с отчетом  о работе колледжа за период 5 лет. По результатам голосования членов трудового коллектива за  кандидатуру Никогосян О.А. проголосовали единогласно.

28 сентября 2018 года, в рамках учебной программы 3 курса, специальности «Социальная работа» студенты посетили Территориальный центр Социального обслуживания (предоставления социальных услуг) Киевского района города Одессы. В ходе увлекательной экскурсии и лекции, которые были проведены сотрудниками центра, студенты узнали о работе, контингенте и положениях, согласно которых ведется работа специалистами в данном центре предоставления социальных услуг.

2-23 сентября 2018 года на базе отдыха «Черноморка» состоялась Седьмая межфакультетная Универсидиада «Студенческие игры 2018».Студенты Коллежа принимали активное участие в спортивных и интеллектуальных соревнованиях, по итогам которых занял 7-ое командное место, 2 место в конкурсе «Визитка» и 1 место в перетягивании каната.

КОЛЛЕДЖ-ВПЕРЕД!

Начало нового этапа в студенческой жизни для 1 курса Колледжа экономики и социальной работы началось очень насыщенно во всех направлениях! Интеллектуальные походы на экскурсии и в библиотеки сменялись спортивными соревнованиями и веселыми знакомствами! 15 сентября 2018 года  на стадионе прошел ежегодный фестиваль для первокурсников MECHNIKOV STAR FEST организованный профкомом студентов ОНУ. Субботнее утро было очень активным и бодрым, в программе фестиваля были спортивные конкурсы, мозговой штурм, флешмоб и тимбилдинг! Самые младшие студенты университета получили три грамоты!!И это только начало!

Праздник Дня знаний в Колледже экономики и социальной работы университета, открылся торжественной линейкой первокурсников перед главным корпусом ОНУ им. И.И. Мечникова, на Дворянской собрались студенты первого курса всех факультетов  ОНУ, их друзья и родители. В торжественной обстановке первокурсникам вручили символический студенческий билет и ключ от знаний. Под звуки студенческого гимна они подняли знамя Одесского национального университета и зажгли факел науки. В добрый путь, наши самые юные студенты университета!!!Легкой учебы, верных друзей и незабываемых студенческих лет!!!

Праздник Дня знаний 01.09.2018

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні, пам’ятний день вшанування подвигу учасників Революції гідності. Напередодні цього дня для всіх бажаючих Одеською обласною бібліотекою для юнацтва було проведено віртуальну бесіду “Вдячні за свободу”, яка відбулась на платформі ZOOM.

Это заголовок

Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.