Close

Робота в умовах воєнного стану

Шановні колеги! Враховуючи складну ситуацію в країні і необхідність підтримувати один одного в цей важкий час, ректорат, при тісній взаємодії с факультетом психології та соціальної роботи, запроваджує роботу гарячої лінії психологічної підтримки! Кожен з Вас, шановні колеги та студенти, може, за необхідності, звернутися до фахівців та отримати пораду та допомогу! Ми хвилюємось за кожного з Вас та завжди на зв'язку. Університет - це місце консолідації, розуміння, стабільності та впевненості!

Звернення ректора ОНУ імені І.І. Мечникова
Дорогі колеги, студенти, друзі!
Ми всі опинилися в безпрецедентній ситуації: у країні запроваджено військовий стан, триває війна на території нашої держави, гинуть люди в наших містах і селах. За таких умов необхідно зберігати спокій і гуртуватися.
Одеський національний університет імені І.І. Мечникова працював і працює відповідно до законодавства незалежної і суверенної України. Наше головне завдання – навчати і вчитися, ми повинні бути прикладом стриманості та впевненості.
Найважливіше зараз – життя і здоров’я кожного з нас.
Довіряйте лише офіційним джерелам, не реагуйте на провокації, підтримуйте тих, хто поруч. Керівництво університету, психологічна служба і профспілка готові прийти на допомогу тим, хто опинився у скрутній життєвій ситуації.
Тримаймося разом єдиною університетською родиною!
З повагою,
завжди з Вами
ректор Вячеслав ТРУБА

УВАГА! Відновлюємо освітній процес!

🔵На виконання рекомендацій МОН України від 08.03.2022 р., розпоряджень ООВА від 25.02.2022 р. № 4/А-2022 «Про впровадження заходів правового режиму воєнного стану у закладах освіти» та від 08.03.2022 р. № 79/А2022 «Про організацію освітньої діяльності в Одеській області на період воєнного стану», а також наказу департаменту освіти і науки ООВА від 09.03.2022 р. № 03/ОД «Про організацію освітньої діяльності в Одеській області на період воєнного стану»:
🔵 З 14 березня 2022 року в ОНУ Мечникова, у тому числі – у Фаховому коледжі, відновлюється навчання у дистанційному режимі з використанням необхідних веб-платформ.
🔵 Для тих здобувачів освіти, які перебувають в лавах ЗСУ або підрозділах територіальної оборони, займаються волонтерською діяльністю, забезпечуються особливі умови навчання (встановлення індивідуальних графіків навчання, надання академічних відпусток тощо).
🔵 Явочний день для працівників усіх категорій кафедр, факультетів і коледжу понеділок кожного тижня з 10:00 до 15:00.

Компетентна комісія, до складу якої увійшли представники ДСНС, поліції, представники адміністрації та профкому студентів ОНУ, визнала укриття придатними до експлуатації!

🔵 Сотні квадратних метрів укриттів обладнано до початку навчального року на всіх територіях Університету.
🔵 Укриття укомплектовані належним чином: є вода, вайфай, аптечки, вентиляція, вогнегасники, інструменти, обов’язкова кількість виходів.
🔵 У разі повітряної тривоги усі спускаються до укриття, орієнтуючись за вказівниками.

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ ТА АКТУАЛЬНІ КОНТАКТИ МОН УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ