Close

Вступнику

Запрошуємо 22 червня о 10.30 за адресою: м. Одеса, вул. М.Говорова, 4

Приходьте на наш майстер клас і дізнайтеся, як написати мотиваційний лист, який залишить незабутнє враження на приймальну комісію, допоможе вам успішно пройти вступну кампанію та виділитися серед інших кандидатів.

Кращий викладач Фахового коледжу ОНУ імені І. І. Мечникова (за результатами голосування студентів) проведе майстер клас та надасть практичні поради з написання мотиваційного листа саме до нашого коледжу.

22 червня о 13.00 також можна приєднатися до майстер класу онлайн (посилання на онлайн захід)

438173971_1109428483628735_4816479635914926973_n

11 травня з 11:00 запрошуємо на День відкритих дверей ОНУ

Запрошуємо на Мечников день у Ботанічному саду Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

• Майстер-класи, фотозони;
• знайомство з 12 факультетами, Фаховим коледжем та приймальною комісією університету.

Вхідні квитки — у касі Ботсаду. Школярам вхід вільний.
Ботанічний сад ОНУ,
Французький бульвар 48/50, тeл. (+38-0482) 68 12 84

 

 

20 квітня о 12:00 запрошуємо на День відкритих дверей ОНУ імені І. І. МЕЧНИКОВА

20 квітня 2024 року будемо раді бачити Вас за адресою Французький бульвар, 24/26, корпус гуманiтарних факультетiв.   

У програмі:
– зустріч з ректором та проректорами, керівництвом приймальної комісії, деканами факультетів та директором Фахового коледжу університету;
– інформація про правила прийому у 2024 році;
– знайомство зі спеціальностями та інші питання.

ЩОСЕРЕДИ о 15:00!
Ви можете поспілкуватися з нами в онлайн-форматі
(Ідентифікатор Zoom конференції: 708 287 3914 Код доступу: 1DH1u1)
1

Професії, яких потребуватиме Україна після перемоги: спеціальності факультетів ОНУ для відбудови країни

В ефірі 7 каналу – декани факультетів ОНУ Мечникова:
– Ольга Нікогосян, директорка фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова
– Юрій Ніцук, декан факультету математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ імені І.І. Мечникова
– Олена Іванова, декан факультету журналістики, видавничої справи та реклами ОНУ імені І.І. Мечникова
– Алiсар Гудiмова, зам.декана факультету психології та соціальної роботи ОНУ імені І.І.Мечникова

Прийом документів з 01 липня до 18.00 13 липня 2024

Консультація в онлайн режимі о 18.00 14 липня 2024 за посиланням

Проведення співбесід зі вступниками з 15 до 22 липня 2024

за попередньо встановленим графіком (інформацію про дату та час співбесіди зазначено в особистому кабінеті вступника)

До приймальної комісії необхідно подавати документи тільки в електронній формі (через електронний кабінет в ЄДЕБО на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua)
Реєстрація особистих електронних кабінетів починається 25 червня 2024 року на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/
✅️Для створення кабінету треба зазначити:
* серію та номер документа про освіту;
* номер (без серії) документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження.

Також потрібно вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та згенерувати пароль для подальшого входу в кабінет.

У сам кабінет необхідно завантажити:

*фото вступника (будь ласка, не завантажуйте «селфі» чи некоректне фото)

* текст мотиваційного листа необхідно буде заповнювати в кабінеті під час подання заяви. За необхідності копії матеріалів (дипломи, нагороди), що підтверджують викладену в листі інформацію, треба надсилати на електронну скриньку college@onu.edu.ua
🗓Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви. Можливість подання електронних заяв буде відкрита 01 липня та триватиме до 18-ї години 13 липня.
📃Докладні інструкції в текстовому та відео форматах будуть розміщені на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

ДОДАТКОВИЙ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ
з 05 СЕРПНЯ до 18 СЕРПНЯ 2024 та
з 26 СЕРПНЯ до 08 ВЕРЕСНЯ 2024 (виключно на вакантні контрактні місця)

Коледж здійснює підготовку на основі свідоцтва про базову середню освіту ( 9 клас), свідоцтва про повну загальну середню освіту (11 клас), диплома кваліфікованого робітника, фахового молодшого бакалавра, бакалавра, магістра:

Отримавши диплом фахового молодшого бакалавра, молодь може: працювати за фахом, продовжити навчання в ОНУ імені І.І.Мечникова, працевлаштуватися та продовжити навчання заочно.

Вступні випробування до Фахового коледжу проводяться у формі співбесіди приймальною комісією ОНУ імені І.І. Мечникова.

На освітньо-професійні програми: «Фінанси, банківська справа та страхування», «Прикладна математика», співбесіда з української мови та математики. На освітньо-професійну програму «Соціальна робота» співбесіда з української мови та історії України. 

При поданні документів виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб зарахування за результатами розгляду мотиваційного листа. 

Новий статус «студент» сприяє дорослості школярів. Навчання у коледжі вносить певні зміни у структуру особистості студента:

Отримання студентського квитка ОНУ імені І.І. Мечникова в 15 років значно підвищує власну відповідальність; підвищується зацікавленість в набутті професійних знань; усвідомлення перспективи раннього досягнення економічної незалежності забезпечує ранню соціальну зрілість; прискорений розвиток особистості запобігає формуванню асоціальних орієнтацій. Ці фактори забезпечують ефективну соціальну адаптацію особистості та підвищення конкурентоспроможності фахівців на ринку праці.

До послуг студентів коледжу наукова бібліотека ОНУ імені І.І. Мечникова, комп’ютерні класи, стадіон та спортзал.

Працевлаштування випускників. Коледж веде активну роботу щодо працевлаштування випускників. Всі студенти забезпечені базами проходження практики і багато з них залишаються працювати на цих місцях. Укладені договори про практику з медичними закладами м. Одеси та області, благодійною організацією «Сходи», Одеським обласним центром зайнятості, багатьма банками та фінансовими установами Одеси. Щорічно проводиться моніторинг ринку праці та соціально-економічної ситуації в малих містах Одеської області з метою виявлення найбільш затребуваних на сьогоднішній день спеціальностей з урахуванням регіональних потреб, а також затребуваності та конкурентоспроможності випускників коледжу на ринку праці. Випускники коледжу за можливісті, закріплюються на місцях їх постійного мешкання, для чого з міськвиконкомами укладені угоди щодо працевлаштування частки випускників в рамках програми соціального партнерства з Головами малих міст Одеської області.

Наші випускники

Після закінчення 9 класу я вирішила вступити до Коледжу економіки та соціальної роботи ОНУ імені І.І.Мечникова за спеціальністю бухгалтерський облік, та не пошкодувала про свій вибір! Враження про навчання там були позитивні: чудові викладачі, доступна та цікава подача матеріалу, готовність піти на зустріч та підтримати студентів. У процесі навчання я не лише здобула первинні професійні знання та навички, а й практичний досвід роботи на підприємстві, що надалі допомогло мені влаштуватися на гарну роботу.
Парамонова Юліана
Бухгалтер на підприємстві ГТК "Антей". Спеціальність "Бухгалтерський облік", 2018 рік випуску.
Після 9-го класу вирішила вступити і, на щастя, натрапила на Коледж економіки та соціальної роботи ОНУ імені І.І. Мечникова. Обрала спеціальність "Соціальна робота" та не разу не пошкодувала. Тема соціальної роботи була мені цікавою з дитинства, оскільки моя мама працює у цій сфері. В коледжі неймовірно круті викладачі, професіонали своєї справи, які навчили нас багато чому та підтримували кожного студента протягом 3-х років навчання. Неймовірно вдячна коледжу та кожному викладачеві за те, що віддавали частинку себе і ділилися з нами знаннями, які я використовую у своїй роботі.
Мантуліна Марія
ДП "РМТП". Спеціальність "Соціальна робота", 2022 рік випуску.
У Фаховому коледжі ОНУ імені І. І. Мечникова я провчилася 3 роки, і цей період навчання став неймовірно важливим для мого особистого і професійного розвитку. Протягом цих трьох років я отримала безцінний досвід і велику кількість нових знань, які стали невід'ємною частиною моєї особистості. Навчання у коледжі дало мені можливість зустріти цікавих та талановитих людей, з якими ми разом працювали над проектами та ділилися досвідом. Ця спільнота надихала мене на досягнення нових висот і відкривала шляхи для розвитку моєї кар'єри. Хочу висловити щиру вдячність викладачам коледжу за їхній професіоналізм, за те, що вони ділилися своїми знаннями та досвідом з нами. Велике спасибі за те, що вони завжди підтримували, надихали та вірили у нас, допомагаючи прокласти шлях в майбутнє. Без їхньої підтримки та мудрості мій успіх був би неможливим.
Указна Наталя
КУ «Центр надання соціальних послуг Яськівської сільської ради»". Спеціальність "Соціальна робота", 2018 рік випуску.
Щиро вдячна педагогічному колективу Фахового коледжу ОНУ імені І. І. Мечникова за важливі знання та підтримку під час мого навчання. Ваша турбота та великодушність надихали мене до досягнення цілей. Дякую за витрачений час, за поради та вказівки, що допомогли мені розвиватися як особистість та отримати якісну освіту. Ваша підтримка має для мене величезне значення.
Підмазко Олена
Заклад дошкільної освіти №3 "Капітошка" Біляївської міської ради Одеського району Одеської області. Спеціальність "Соціальна робота", 2018 рік випуску.
Мабуть, вступити до коледжу після 9 класу було одним із найправильніших рішень. Відмінний колектив викладачів та правильно налагоджений процес навчання, поєднання шкільної програми з профільною, сприяли ефективному навчанню. Набуті знання та навички сприятливо вплинули на вступ до університету та загалом на подальше навчання, оскільки велика база знань вже була сформована, за що окреме дякую викладачам коледжу.
Мошан Аліна
Адміністратор ERP системи у компанії «Мірс». Спеціальність "Фінанси та кредит", 2016 рік випуску.
Я довго шукала навчальний заклад, куди хотілося б вступити. Мій вибір зупинився на коледжі ОНУ імені І. І. Мечникова, і це було максимально правильне рішення. Відмінна програма навчання, неймовірно хороші викладачі, які завжди простягали руку допомоги, пояснювали коли щось було незрозуміло. І до сьогодні, через стільки років, я безмежно вдячна коледжу за знання, які повсякчас використовую у своїй роботі.
Золовська (Марунич) Іванна
Бухгалтер із взаєморозрахунків в інтернет-магазині «Ісса Плюс». Спеціальність «Фінанси та кредит», 2016 р. випуску.
Вступ до Коледжу економіки та соціальної роботи при ОНУ імені І.І. Мечникова після 9- го класу було найкращим рішенням для моєї подальшої кар'єри. У багатьох знайомих на той момент були забобони, що йти після 9-го класу в "Не ПТУ, а коледж" зламає потенціал до успішної кар'єри, але все-таки навпаки. По-перше, після третього курсу коледжу ми вступали вже на третій курс університету, тим самим випереджаючи своїх однокласників на 1 рік. По-друге, поки в школі у старших класах просто готують до ЗНО, нам ці ж предмети шкільної програми викладали, доценти та професори кращого університету Одеси. Завдяки цьому всьому, ми вже розпочинали шлях до професійної кар'єри. Зараз я працюю за іншою спеціальністю, ніж починала в коледжі, але це знову-таки завдяки ранньому початку навчання. Прийшовши на третьому курсі на виробничу практику в банк, я зрозуміла, ким би я хотіла працювати в майбутньому. Нас досить рано змушують зробити вибір зі своїм майбутнім і вирішити на кого ми хочемо вчитися, але поки мої однокласники були лише на 1-му курсі університету, у мене вже була можливість випробувати спеціальність у справі та встигнути щось змінити.
Шутенко Вікторія
Аналітик комп'ютерних систем, АБ «Південний». Спеціальність "Фінанси та кредит", 2015 рік випуску.
З дитинства я полюбляв техніку. Мої підліткові захоплення комп’ютерами, їх будовою та налаштуванням спрямували мене до коледжу ОНУ. Саме тут я зустрів не тільки цікавих однолітків, але й досвідчених викладачів. Особлива любов була до занять про те, з чого складається комп’ютерні системи та мережі. Тут було багато практичних занять. Здобутих знань вистачило, щоб після коледжу, вступаючи далі до ОНУ на спеціальність «комп’ютерна інженерія», почати працювати. На своїй першій роботі я ремонтував та збирав комп’ютерне обладнання. Продовжуючи навчання в ОНУ, я дізнався більше про серверне обладнання та мережі. Ці знання я відточував на виробничій практиці у банківській сфері. Банківське обладнання – від звичайних комп’ютерів до надсучасних банкоматів та терміналів – моє цікаве та добре оплачуване сьогодення. Шлях до якого я пройшов в тому числі завдяки коледжу, де моє хобі стало професією.
Бородаенко Роман
Провідний спеціаліст з обслуговування терміналів, АТ КБ "ПРИВАТБАНК". Спеціальність "Прикладна математика", 2007 рік випуску.
Перший урок програмування. На запитання: "Які мови ви знаєте?" я відповіла: «російська, англійська та французька»… Хто б знав, що я працюватиму Software Developer в Sony PlayStation.:) Але коледж дав мені хорошу основу і все вийшло. Дякую нашим викладачам за ті знання, які вони вклали в нас. [First programming lesson. To the question: “What languages do you know?” I answered: "Russian, English and French"... Who would have thought that I would work as a Software Developer at Sony PlayStation.:) But college gave me a good foundation and everything worked out. Thanks to our teachers for the knowledge that they have invested in us].
Григорян (Ламзаки) Ольга
Software Developer, Sony PlayStation. Спеціальність "Прикладна математика", 2004 рік випуску.