Close

Новини

20240516_124554

День Вишиванки в нашому коледжі

Сьогодні ми святкуємо не просто красиве свято, а день, який об’єднує наші серця та душі. Вишиванка — це символ нашої національної ідентичності, нашого історичного спадку та культурного багатства. Вона є дзеркалом нашої душі, адже кожен орнамент має своє значення і несе в собі часточку нашої історії.
Нехай вишиванка буде оберегом, який захищає та дарує натхнення. Пишаємося нашими традиціями!
438173971_1109428483628735_4816479635914926973_n

11 травня з 11:00 запрошуємо на День відкритих дверей ОНУ імені І. І. МЕЧНИКОВА

Запрошуємо на Мечников день у Ботанічному саду Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

• Майстер-класи, фотозони;
• знайомство з 12 факультетами, Фаховим коледжем та приймальною комісією університету.

Вхідні квитки — у касі Ботсаду. Школярам вхід вільний.
Ботанічний сад ОНУ,
Французький бульвар 48/50, тeл. (+38-0482) 68 12 84
20240507_221016-COLLAGE

Підведено підсумки конкурсу «Кращий викладач ОНУ імені I. I. Мечникова в умовах воєнного стану 2024»

Переможців конкурсу визначено за результатами онлайн-голосування студентів денної форми навчання.
Вітаємо переможців Фахового коледжу ОНУ імені І. І. Мечникова
▫️Облік та оподаткування:
Задорожна Марина Олександрівна
Пєнов Вадим Васильович
▫️Прикладна математика:
Воробйова Алла Володимирівна
▫️Соціальна робота:
Богданова Катерина Віталіївна
▫️Фінанси, банківська справа та страхування:
Колесник Ольга Олексіївна
Також приємно, що студентам нашого коледжу викладають кращі викладачі інших освітніх програм університету:
Лариса Євгеніївна Борисова (Фінанси, банківська справа та страхування),
Людмила Олександрівна Масіна (Облік і оподаткування),
Аліна Олегівна Войцеховська (Економіка),
Зоя Висилівна Приходько (Географічні основи природокористування та регіонального і муніципального розвитку).
Вітаємо наших викладачів із заслуженою перемогою!
20240430_151147

Великодній ярмарок, що відбувся у нашому коледжі

Весняний ярмарок Фахового коледжу ОНУ було приурочено до великодніх свят. Зібравшись разом як одна спільнота, ми створили неймовірно теплу атмосферу, де кожен міг знайти щось для себе. На ярмарку всі мали можливість насолодитися ароматними випічками, прикрасити свої домівки великодніми прикрасами, а також придбати чудові подарунки для рідних та друзів.

Що найважливіше, кожен учасник ярмарку долучився до благодійної справи. Зібрані кошти передано взводу безпілотних комплексів в/ч 3018. Дякуємо всім, хто взяв участь у благодійному великодньому ярмарку для ЗСУ: тим, хто приніс вироби, виготовлені власними руками; тим, хто готував смаколики; тим, хто прийшов щось придбати і підтримати збір; тим, хто не зміг приєднатись фізично, але надіслав кошти. Загальними зусиллями ми зібрали 5415.75грн.

Разом до ПЕРЕМОГИ!
20240508_222130

Проведена 80-звітна студентська конференція

25 квітня у Фаховому коледжі ОНУ імені І. І. Мечникова відбулася важлива науково-освітня подія – Студентська конференція, до якої активно долучилося студентське співтовариство. 
Особливу увагу варто звернути на плідне обговорення після кожної доповіді, що свідчить про високий рівень аналітичного мислення та глибокого аналізу представлених матеріалів. 
Результатом конференції стане сприяння подальшому науковому дослідженню та розвитку інноваційних підходів серед студентства. Ця подія відображає важливий крок у напрямку впровадження сучасних технологічних рішень у суспільство.

438145196_933551368468354_7290234491709903998_n

До Всесвітнього дня книги та авторського права

Сьогодні, 23 квітня, до Фахового коледжу ОНУ імені І. І. Мечникова завітали молоді поети з поетично-музичного угрупування “Оголені поети” – Катерина Харченко, Денис Дмітрієв та Данко Пташиний, щоб поспілкуватися зі студентами про тенденції сучасної української літератури, познайомити їх із власною творчістю та відповісти на актуальні питання. Студенти проявили неабияку активність та обмінялися творчим досвідом із письменниками.
А також сьогодні завершився “Конкурс буктрейлерів”, дякуємо всім за участь та вітаємо переможців:
Перший курс: Старченко Аліна (1 місце “Ігровий буктрейлер” та 1 місце “Лідери переглядів ютуб”), Кара Валерія (3 місце “Ігровий буктрейлер”), Міхєєва Маргарита (3 місце “Презентаційний буктрейлер”).
Другий курс: Сергова Софія та Голуб Анастасія (3 місце “Лідери переглядів ютуб”). 

 

20 квітня о 12:00 запрошуємо на День відкритих дверей ОНУ імені І. І. МЕЧНИКОВА

20 квітня 2024 року будемо раді бачити Вас за адресою Французький бульвар, 24/26, корпус гуманiтарних факультетiв.   

У програмі:
– зустріч з ректором та проректорами, керівництвом приймальної комісії, деканами факультетів та директором Фахового коледжу університету;
– інформація про правила прийому у 2024 році;
– знайомство зі спеціальностями та інші питання. 

10 квітня 2024 року Одеса відзначає 80-ту річницю визволення міста від фашистських загарбників

10 квітня — особлива дата для кожного одесита. Саме в цей день 1944 року місто було повністю звільнено від німецько-нацистських окупантів. 
10 квітня 1944 року під час Одеської операції, проведеної 26 березня – 14 квітня 1944 року, військами третього Українського фронту звільнили Одесу. За час окупації, що тривала 907 днів, у місті загинули 82 тисячі жителів, 78 тисяч людей викрали до Німеччини.  
10 квітня — не тільки день вшанування визволителів міста від нацистської орди, ця дата давно уже стала одним із символів Одеси, мешканці якої відомі не лише своєю гостинністю, гумором та дружнім ставлення до будь-якої нації, але й волелюбністю, мужністю, готовністю пожертвувати всім заради свободи свого міста, своєї землі. Одеса – це Україна!

Наукова бібліотека ОНУ імені І. І. Мечникова підготувала стендову книжкову виставку, присвячену визначній даті. 

Молодь обирає свій шлях до майбутнього

З моменту набрання чинності Порядку прийому (28.03.2024) вступна кампанія 2024 увійшла в активну фазу. Сьогодні учні КЗ «Кодимський ліцей №1» долучилися до серії профорієнтаційних лекцій ВСП “Фаховий коледж ОНУ імені І. І. Мечникова”, які допоможуть молодим людям зробити осмислений вибір, показуючи широкі можливості, які вони мають після закінчення 9 класу, та отримати відповіді на питання щодо їхньої майбутньої кар’єри.
Висловлюємо подяку усім, хто взяв участь у заході, а також наголошуємо, що це лише початок.
Подібні заходи будуть проводитися й надалі щосереди.
Вже цієї суботи (6 квітня о 9.00) відбудеться перше заняття підготовчих курсів. Ви ще встигнете приєднатися до нашої нової команди на перших кроках до вступу до коледжу.
20 квітня о 12.00 запрошуємо на День відкритих дверей в корпусі гуманітарних факультетів (Французький б-р, 24/26), де буде можливість познайомитися з усіма факультетами ОНУ імені І. І. Мечникова. 

22.03.2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ВСП “Фаховий коледж ОНУ імені І. І. Мечникова” 

Для належного оцінювання професійних компетентностей викладачів атестаційною комісією Фахового коледжу ОНУ імені І. І. Мечникова було прийняте рішення вивчати та аналізувати практичний досвід роботи педагогічних працівників, які атестуються, шляхом відвідування навчальних занять, заходів протягом навчального року. Наші викладачі на високому рівні продемонстрували набутий досвід і компетенції, свої навички, досягнення та найбільш значимі результати практичної діяльності у міжатестаційний період. Члени атестаційної комісії проаналізували практичний досвід роботи педагогічних  працівників і надали свої рекомендації.
Враховуючи наявність відповідного педагогічного стажу, наукового ступеню, вченого звання, проходження стажування відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників ОНУ імені І. І. Мечникова,  атестаційною комісією  ВСП “Фаховий коледж ОНУ імені І. І. Мечникова” ухвалено рішення: 1 викладачу підтвердити кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”, 3 викладчам присвоїти кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”, ще 3 викладачам – “спеціаліст першої категорії”,  1 – “спеціаліст другої категорії”.

   Вітаємо викладчів нашого коледжу з успішною атестацією та бажаємо їм успіхів та наснаги у роботі!

В Україні стартував Global Money Week 2024

Студенти Фахового коледжу ОНУ імені І. І. Мечникова долучилися до Global Money Week 2024 (Всесвітній тиждень грошей), який стартував в Україні цього тижня. Цього року він відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року.
Уже вдесяте Національний банк підтримує цю міжнародну інформаційну кампанію з фінансової обізнаності та є її офіційним координатором в Україні.
Ключова тема Global Money Week у 2024 році – 
“Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє”. 
20240316_221005

Пікнік в Піджаках

До Дня числа Пі (3/14/2024) у Фаховому коледжі ОНУ імені І. І. Мечникова відбувся математичний батл між командами першого та другого курсів спеціальності Прикладна математика!  Батл складався з двох етапів: вікторини з питаннями та фактами про число Пі, а також ребусів. Усього було 14 питань та три ребуси, що символізували це чудове число. Битва була запеклою, але завершилася переконливою перемогою першого курсу!  Дякуємо всім учасникам за захоплюючі змагання та ще раз вітаємо з цим неофіційним святом математиків!
20240320_220937

Місяць виробничої практики завершено!

Завершили практику в галузі фінансів та банківської справи і студенти ІІІ курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська спрва, страхування та фондовий ринок! 
Здобувачі освіти набули незамінного досвіду у аналізі фінансових звітів, управлінні ризиками та обслуговуванні клієнтів. 
Вдячні за можливість застосувати теорію на практиці! 
Готові до нових викликів у фінансовій сфері! 

Місяць виробничої практики завершено!

Незважаючи на обставини, які ускладнюють більшість процесів в країні, виробнича практика студентів ІІІ курсу спеціальності 113 Прикладна математика Фахового колледжу ОНУ імені І. І. Мечникова відбулася за планом та є цінним досвідом першої роботи та надбанням практичних знань в області інформаційних технологій.  Бази практики цього року – це Центр інформаційних технологій ОНУ імені І. І. Мечникова,  підприємства різного напрямку за сферами діяльності, які визначили низку кваліфікаційних пріоритетів для здобувачів освіти: 
• отримання досвіду у використанні віртуальних машин та операційних систем, 
• вивчення базової теорії мереж та web – серверів,
• вдосконалення навичок роботи з даними,
• модифікація та використання прикладного програмного забезпечення,
• опанування сучасних методів формалізації даних,
• використання спеціалізованого програмного та апаратного забезпечення,
• знайомство з методами аналізу потоку  основних джерел  трафіку,
• спостереження за процесом розміщення реклами у соціальних мережах,
• набуття базових навичок у UI/UX та Web дизайну, тощо.
20240316_224146-COLLAGE

Місяць виробничої практики завершено!

Студенти спеціальності 231 Соціальна робота проходили протягом 4х тижнів виробничу практику в різних соціальних агенціях м. Одеси та Одеської області.
Виробнича практика дає можливість студентам перетворити засвоєні протягом 3х років теоретичні знання у систему навичок й умінь, набути досвіду практичної соціальної роботи з різними категоріями населення та в різних галузях соціальної роботи. 
У процесі практики формується особиста та професійна самосвідомость.
Шевченко-800x445

Єднаймо душі словом Кобзаря!

9 березня 2024 року Україна відзначатиме 210 років від дня народження Тараса Шевченка великого українського поета, художника, громадського діяча.
Цей ювілей припадає на часи найбільшого історичного протистояння незалежної української Держави з відкритою збройною агресією росії.
Колектив Фахового коледжу ОНУ імені І. І. Мечникова долучається до флешмобу, присвяченому пам’яті Тараса Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!».
 
1200х1200_Інстаграм_Соцкампанія

20 лютого День Героїв Небесної Сотні

Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року No69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”, щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні, покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Студенти Фахового коледжу ОНУ імені І. І. Мечникова долучилися до заходу-реквієму до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні, який проводив Науково- методичний центр ВФПО. 
Долучайтесь до перегляду за посиланням
424976772_894902862333205_7104798659767002575_n

Міжнародна Економічна Олімпіада  2023-2024 відкриває нові горизонти знань

Студенти  Фахового коледжу ОНУ імені І. І. Мечникова взяли активну участь у першому національному етапі Міжнародної Економічної Олімпіади 2023-2024, яка проводиться  за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного Банку України, Київської школи економіки, Студії онлайн освіти EdEra і Української академії лідерства! Міжнародну економічну олімпіаду заснували в 2016 році в Чехії. Наразі в конкурсі знавців економіки беруть участь представники 20 країн.
У січні студенти мали можливість перевірити рівень своїх знань з економіки та фінансової грамотності. Учасники олімпіади отримали сертифікати, а п’ятеро студентів з найкращими результатами візьмуть участь у наступному етапі в березні цього року.
Вітаємо наших студентів та бажаємо успіху у другому регіональному турі!
424860211_889775332845958_2004773517297226423_n

Захищай себе онлайн: День безпечного інтернету 2024

06 лютого студенти Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова відзначили Міжнародний день безпечного інтернету. Завдяки наданим матеріалам НБУ з платіжної безпеки #ШахрайГудбай студенти почули багато корисної інформації про сучасні методи безпечної поведінки в мережі. Далі студенти прийняли участь в онлайн-квесті “Безпечна подорож мережею”. У квесті активно впровадились матеріали та інструменти міжнародної онлайн-академії CISCO, з якою наш коледж співпрацює з квітня 2017 року.

До Дня Соборності України   

22 січня в Україні згадуються дві основоположні для українського державотворення події: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. Адже 22 січня 1918 року вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання УНР і ЗУНР в одну державу.
 
До свята співробітники Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І.Мечникова  підготували віртуальну виставку “РАЗОМ З ВЛАСНОЇ ВОЛІ: до Дня Соборності України” (https://lib.onu.edu.ua/wp)
новий рік-min

З Новим 2024 роком! 

Вітаємо переможців конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!   

23 грудня 2023 року відбувся ІІІ (ІІ) обласний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Вітаємо за зайняте ІІ місце студентку І курсу спеціальності “Соціальна робота” Русанову Аліну та її викладачку української мови та літератури Богданову Катерину Віталіївну.
Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови. Попри всі негаразди та складні умови, у яких живе зараз Україна, молодь Одещини продемонструвала відданість націєтворчим символам, повагу до українськоі мови та здібності до мовно-літературної творчості.

“Наша дума, наша пісня,
Не помре, не загине.
Ось де, люди, наша слава,
слава України!”
Т.Г. Шевченко.

Локальні рішення Глобальних цілей   

Протягом грудня в рамках дисципліни Основи соціальної педагогіки студенти 3 курсу спеціальності “Соціальна робота” вразили нас своїми захоплюючими лекціями, присвяченими Цілям сталого розвитку!  Захоплюючі обговорення та цікаві погляди на теми знищення бідності, збереження водних ресурсів та забезпечення здоров’я. Студенти 3 курсу спеціальності  “Соціальна робота” поділилися своїми знаннями та поглядами на те, як сприяти досягненню Глобальних Цілей. Це чудовий приклад того, як молодь може активно вносити внесок у вирішення глобальних проблем! Були висвітлені такі теми, як знищення бідності, збереження водних ресурсів, забезпечення здоров’я та добробуту та збереження глобального миру. Ваша енергія та здатність залучати співрозмовників були захоплюючими!

Пишаємося вашою ініціативою та прагненням зробити світ кращим місцем для всіх. Нехай це стане лише початком вашого великого внеску в досягнення Глобальних Цілей!Спостерігайте за нашими сторінками та шукайте подальші можливості для навчання та спільної дії. Дякуємо за ваші ідеї та активність! 

20231207_150722-COLLAGE

Щорічний турнір з шахів Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова!   

Вітаємо переможця 2023 року – Богдана ШУБУ, студента ІІ курсу спеціальності Прикладна математика!
Цього тижня завершився щорічний турнір з шахів Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова. Організатори, студенти ІІІ курсу спеціальності Прикладна математика, присвятили його проведення до Дня Збройних сил України і з цього року цей турнір був присвячений пам’яті Сергія Мазурова, випускника коледжу, який був кандидатом у майстри спорту з шахів. Та головне, Сергій був захисником України, який 13 листопада під час виконання бойового завдання загинув.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом  

На практичні заняття з дисципліни “Безпека життєдіяльності та охорона праці” було запрошено лікаря інфекціоніста вищої категорії, завідувачку відділення “Клініка дружня до молоді” Людмилу КУЧЕРЕНКО, яка в інтерактивній формі ознайомила студентів ІІ курсу Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова із:
– статистичними данними щодо кількості ВІЛ інфікуваних;
– шляхами передачі ВІЛ-інфекції;
– способами і методами безкоштовного і анонімного тестування на ВІЛ-інфекцію;
– адресами закладів і центрів, де можна отримати безкоштовну консультацію лікаря інфекціоніста, гінеколога, дерматовенеролога, психолога та ретровірусну терапію для хворих на СНІД;
– заходами профілактики ВІЛ і СНІД.
20231117_130445

З нагоди Міжнародного дня студентів вітаємо вас зі святом!   

Шановні студенти, нехай ваш шлях освіти буде наповнений визначними перемогами, а вивчення наук додасть вам сил і розуміння. Пам’ятайте, що ви – покоління, здатне змінювати світ на краще, навіть у складні часи. Зичимо вам міцного духу та наснаги для досягнення нових вершин у навчанні та житті.
20231101_103159

Чому кібергігієна – важлива!   

Щорічно в жовтні в Європі та США під час «кібермісяця», до відзначення якого минулого року приєдналась Україна, відповідні агенції різних країн реалізують інформаційно-просвітницькі кампанії щодо необхідності дотримуватися правил кібергігієни та інвестицій у кіберзахист на різних рівнях.
31 жовтня 2023 року Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України провели  всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки для
учнів та студентів закладів освіти України.
Студенти Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова також  приєдналися до цієї важливої та вкрай необхідної події, що дозволить підвищити рівень кібербезпеки усієї країни та, в перспективі, зменшити шкідливий вплив кібератак на кожного українця. 
IMG_20231027_123405_226

Вітаємо з Днем української писемності та мови!   

Студенти Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова, за щорічною традицією, приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності “Дороги України”.
“Радіодиктант національної єдності — це те, що об’єднує між собою не тільки українців в Україні, а й українців по всій планеті. Коли сідають писати диктант у всьому світі — це наче величезна потужна хвиля, і українці стають величезною силою.” Олексій Гнатковський.
Ми маємо одну з наймилозвучніших мов світу.
Шануймо й бережімо рідну мову!
20231026_125234

Загальні збори трудового колективу ВСП “Фаховий коледж Одеського національного університету імені І.І.Мечникова”   

25 жовтня 2023 року відбулися загальні збори трудового колективу ВСП “Фаховий коледж Одеського національного університету імені І.І.Мечникова”.

Із звітом про освітню, методичну та організаційну діяльність колективу, про цільові показники та перспективи розвитку виступила Ольга НІКОГОСЯН, директорка Фахового коледжу.

За пропозицією головуючого на зборах ректора Одеського національного університету імені І.І. Мечникова Вячеслава ТРУБИ кандидатуру Ольги НІКОГОСЯН було запропоновано для призначення на посаду директора ВСП «Фаховий коледж Одеського національного університету імені І.І. Мечникова» на наступні 5 років.

Після плідного обговорення і ретельного підрахунку голосів, з радістю оголошуємо, що директором Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова на наступні 5 років призначено кандидата політичних наук, доцента, викладача вищої категорії Ольгу НІКОГОСЯН. Її рекомендували на цю відповідальну посаду одностайно  члени загальних зборів трудового колективу, висловлюючи загальну підтримку спільноти коледжу.

Бажаємо Ользі Олександрівні успіхів у її подальшій роботі та віримо, що під її керівництвом наш коледж буде розвиватися та процвітати.

Дякуємо всім, хто взяв участь у цій важливій події та висловлюємо вдячність за ваш внесок у майбутнє нашого коледжу!

20231017_120355-COLLAGE

Тиждень ментального здоров’я   

В рамках тижня ментального здоров’я студенти Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова на заняттях мали можливість ознайомитися з музеями університету, справжнім джерелом навчання та натхнення.
Протягом тижня вони відвідали зоологічний, петрографо-мінералогічний музей та НДІ «Астрономічна обсерваторія». Також вивчення історії та іноземної мови органічно об’єдналося на інтегрованому занятті в Одеському національному художньому музеї.
Така форма навчання може бути корисною для ментального здоров’я, оскільки це допомагає розслабитися, знайти натхнення та відволіктися від рутинних справ!

Тиждень ментального здоров’я   

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» 13 жовтня в Одеській філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся тренінг «Побудова кар’єри та професійний розвиток» для студентів Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова.
Психолог Одеської філії Наталія Орлова провела екскурсію студентам по центру зайнятості. В ході тренінгу ознайомила їх з сучасними тенденціями ринку праці, джерелами пошуку роботи, правилами складання резюме та підготовки до співбесіди.
Присутні також пройшли тестування з психогеометрії для визначення своїх здібностей, конкурентних переваг, виконали вправи для зниження рівня стресу та отримали поради фахівця щодо усвідомлення етапів побудови власної кар’єри.

Загальні збори трудового колективу ВСП «Фаховий коледж Одеського національного університету імені І.І.Мечникова»

25.10.2023 о 13.00

за адресою вул.Маршала Говорова, 4, ауд. 114
відбудуться загальні збори трудового колективу
Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова
ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про стан та перспективи розвитку ВСП “Фаховий коледж Одеського національного університету імені І.І.Мечникова”. Доповідає директор Ольга НІКОГОСЯН
  2. Погодження кандидатури директора ВСП «Фаховий коледж Одеського національного університету імені І.І.Мечникова». Інформація від ректора Вячеслава ТРУБИ
  3. Різне

https://onu.edu.ua/uk/oholoshennia/zahalni-zbory-trudovoho-kolektyvu-vsp-fakhovyi-koledzh-odeskoho-natsionalnoho-universytetu-imeni-iimechnykova

393362699_154088204449512_6141423104037093573_n

Студентське самоврядування у Гданському університеті

Голова Ради студентського самоврядуваня Вікторія Кулішова та голова профбюро Володимир Михайлов у складі делегації  ОНУ долучились до “Congress of Young Science”, який проходив у Гданському Національному університеті.
В рамках заходу було обговорено умови співробітництва між університетами, а також презентовано діяльність студентського самоврядування.
З 11 по 13 жовтня представники команди Студради відвідували цікаві локації Ґданську, були слухачами зустрічі «Media and the war in Ukraine» та мали змогу поспілкуватися з видатним журналістом, Василисою Степаненко.
Студенти повернулись з новими ідеями для удосконалення освітнього процесу та покращення студентського дозвілля.
Окрема подяка відділу міжнародних зв’язків та університету за надану можливість розвивати міжнародний напрямок у діяльності студентської ради.
384765220_817336966756462_556240400165641826_n

 

Цього тижня студенти першого курсу Фахового коледжу ОНУ отримали студентські квитки.
Для отримання такого бажаного документа першокурсники мали пройти цікавий квест у навчальному корпусі, з чим вони впорались на всі 100%. Студентський квиток – це не тільки документ здобувача освіти, а й картка, що відкриває неймовірні можливості, про які їм розповіли куратори груп.
Вітаємо!!!

Ми – нащадки козацької слави  

Студенти 1 курсу Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова беруть участь в естафеті єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави» від Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти.
Вірш “Любіть Україну!” Володимира Миколайовича Сосюри
 
20230929_091155-COLLAGE

Благодійний ярмарок до Дня захисників і захисниць України  

29 вересня студенти Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова провели Благодійний ярмарок до Дня захисників і захисниць України.
Дякуємо всім, хто взяв участь: тим, хто приніс вироби, виготовлені власними руками; тим, хто готував смаколики; тим, хто прийшов сьогодні щось придбати і підтримати збір на тепловізори для 126 окремої бригади територіальної оборони м.Одеси 6 батальйону 1 роти; тим, хто не зміг приєднатись фізично, але надіслав кошти на банку.
Загальними зусиллями ми зібрали 7500 грн, які вже надіслані на рахунок 126 окремої бригади територіальної оборони м.Одеси, де наш випускник 2022 року захищає Україну!
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!
384339596_816743103482515_2919205272565474206_n

   

Студенти Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова в рамках заняття “Ведення професійних документів” прослухали лекцію від практичного соціального педагога Одеського ліцею 22 – Білоус Ганни Миколаївни. Ганна Миколаївна детально розповіла про тонкощі роботи соціального педагога у загальноосвітньому закладі, дала практичні поради з ведення професійних документів,  звернула увагу студентів на законодавчу документацію та поділилась власним досвідом. Активність студентів під час заняття свідчить про їх активне залучення у навчальний процес, бажання здобувати практичний досвід, адже  невдовзі вони зможуть використати набуті теоретичні знання на виробничій практиці.
384310393_815520270271465_6488953149038689545_n

20 вересня – Міжнародний день студентського спорту   

Генеральна конференція ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації спорту започаткувала Міжнародний день студентського спорту. Цей день покликаний привернути увагу та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку.
Студенти Фахового коледжу саме у цей день поновили традицію проведення змагань з настільного тенісу, який раніше проводився щорічно. Боротьба була запеклою, проте трійку лідерів було обрано.
Переможці:
І місце – Коломійцев Максим (ІІ курс)
ІІ місце – Ніколаєв Іван (ІІ курс)
ІІІ місце – Прилуцький Артем (ІІ курс)
Вітаємо переможців і бажаємо надалі вдосконалювати свою майстерність!

Причини правопорушень серед підлітків та їх попередження

Сьогодні, як ніколи актуальна співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки. 

Студенти першого курсу Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова зустрілись зі старшим лейтенантом поліції Владиславом БУХАНОМ та прослухали лекцію «Причини правопорушень серед підлітків та їх попередження». Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у освітньому середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності студентів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Зустріч пройшла у формі діалогу, студенти отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Психологічний тиждень у Фаховому коледжі ОНУ   

З 11.09.2023р. до 15.09.2023 р. у Фаховому коледжі ОНУ  відбувся Психологічний тиждень.

На зустріч зі студентами першого курсу завітали представники Психологічної служби ОНУ імені І.І.Мечникова. Ця зустріч пройшла в дуже теплій атмосфері. Психологи привітали першокурсників з початком навчального року та поспілкувались зі студентами про їх емоційний стан та процес адаптації до нових умов навчання, ускладнених війною.  

В ході зустрічі вдалося виявити, які емоції та відчуття можуть виникати у людей в умовах сьогодення. А також, студенти отримали деякі поради, як впоратися з підвищеним рівнем тривоги, навіть, спробували безпосередньо в ході бесіди зробити для зменшення рівня тривоги декілька вправ.
Спеціалісти психологічної служби розповіли, з якими запитами зазвичай до них звертаються і запросили студенів приходити за психологічною допомогою, якщо їм складно адаптуватися в новому колективі або є труднощі у спілкуванні з батьками, викладачами, друзями чи важко впоратися з високим рівнем тривоги.
Нагадаємо!!! для запису до спеціалістів психологічної служби, будь-ласка, звертайтеся за телефонами: 
093-703-33-93 – Оксана Володимирівна;
067-732-49-52 – Лілія Вікторівна
 
Другий курс зустрівся з представником реабілітаційного центру «Сходи» Ахмеровим Олександром Юрійовичем. Під час зустрічі студенти мали змогу поспілкуватися з сертифікованим тренером, що посідає почесне місце серед фахівців у галузі хімічних залежностей, також проводить професійну підготовку співробітників лікувальних та реабілітаційних установ. Отримали корисну інформацію щодо негативних наслідків вживання наркотичних речовин та алкоголю.
20230912_162735

Ми розпочали навчання офлайн!!!   

Перший навчальний тиждень у Фаховому коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова був насинечений на події. 
Cтудентське життя – це не лише відвідування занять, а й активні позаудиторні заходи, які налаштувують на позитив.
В рамках курсу Історія України студенти відвідали кінопрем’єру “Довбуш”, курсу Українська література – виставу у ТЮГ “Кайдашева сім’я”, Наукову бібліотеку ОНУ імені І.І. Мечникова – одну з найстаріших бібліотек України.
І взяли участь у квесті від Студентської ради “ОНУ – експедиція: квестовий виклик” та у наймаштабнішому студентському Фестивалі першокурсників «MECHNYKOV START FEST 2023» організованому профкомом студентів та аспірантів. 
ДЯКУЄМО ЗСУ за те, що маємо змогу навчатись!
image002

Колектив нашого коледжу знову долучається до акції і запрошує всіх не залишатися осторонь!   

Національний банк України у партнерстві з ПриватБанком, Ощадбанком та ПУМБом запустили нову хвилю благодійної акції «Смілива гривня» зі збору монет на потреби ЗСУ. 
В межах акції можна здавати монети, що перебувають в обігу номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України. Також у межах акції приймаються банкноти.
 
Дякуємо за активну участь в благодійній ініціативі в минулому році та запрошуємо долучитися в цьому році.
Минулого року учасники акції зібрали майже 5 млн грн у вигляді монет на допомогу армії. Зібрані кошти були перераховані на спеціальний рахунок у Національному банку України, створений для потреб оборони України. Проте війна триває, і підтримка Збройним Силам України зараз потрібна, як і в перші дні війни!
374692382_802110891612403_825298399724663111_n

Вітаємо з початком нового навчального року!  

Сьогодні відкрили двері для студентів Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова 2023/2024 навчального року.
Бажаємо нашим студентам пізнавати, зрозуміти все щире, сміливе, розумне і мудре – в ім’я завтрашнього процвітання України!
Вірте в себе, ставте перед собою нові цілі, і ви обов’язково досягнете їх! Надихайтеся кожним новим днем!
Ми переможемо і на нашій землі запанує мир і добробут! Ми мріємо про перемогу і робимо усе задля неї.
Вітаємо з Днем знань!
20230814_192112

14 серпня 2023 року відбулась зустріч першокурсників Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова  

Сьогодні відбулась зустріч керівництва ОНУ імені І.І. Мечникова та Фахового коледжу з першокурсниками 2023 року. Також студенти та їх батьки мали змогу познайомитися ближче з представниками Центру культури ОНУ, Студентської ради ОНУ та Профкому студентів та аспірантів ОНУ.
Раді вітати вас у нашій студентській спільноті!
IMG_20230615_072615_353

18 червня 2023 року Фаховий коледж Одеського національного університету імені І.І. Мечникова святкує свій 25-ий ювілейний рік 

Шановні друзі, вітаємо всіх з нашим святом, з ювілеєм нашого коледжу!
Дружна й небайдужа до загальної справи родина коледжу – це мудрі й високопрофесійні викладачі, кваліфіковані працівники коледжу, талановиті, допитливі й ерудовані студенти, а також всі випускники, для яких роки навчання залишились у пам’яті приємною, незабутньою сторінкою. Водночас життя коледжу – це не лише якісний навчальний процес, а ще й наукова робота, олімпіади, художня самодіяльність, волонтерська робота, спортивні секції, креативні виховні заходи, зустрічі, екскурсії, майстер-класи, змагання, конкурси і, звичайно, перемоги.
Хочеться побажати, щоб у нашому коледжі завжди панувала світла й радісна атмосфера, щоб ви сюди поспішали за знаннями, захоплюючими заняттями і цікавими заходами, щоб тут панували дружба і повага.
Бажаємо подальших успіхів у нашій важливій справі та скорішої перемоги України!
IMG-54cdf320bcd6c46bd5e5fbfdb90ea9cb-V

Про IT. В пошуках роботи мрії 

14.06.2023 року зі студентами Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова зустрілись представники ІТ компанії SNTERSOG Марина Світлик та Анастасія Павленко. Вони підготували для студентів коледжу спеціальності Прикладна математика змістовну презентацію «Про IT. В пошуках роботи мрії :)» щодо стану сфери ІТ в Україні та світі, проблем та перспектив розвитку сучасних трендів у цій галузі. Також HR менеджери окреслили основні тенденції на ринку праці, напрямки та перспективи подальшого розвитку. Впевнені, що такі зустрічі для майбутніх програмістів є стимулом для активного навчання та подальшого професійного зросту.
351339453_570005951954632_6379182558385148725_n

Профком студентів та аспірантів ОНУ імені І.І. Мечникова оголошує збір гуманітарної допомоги!

Друзі, враховуючи ситуацію, яка наразі склалася на півдні, Профком студентів та аспірантів оголошує збір гуманітарної допомоги для евакуйованих мешканців Херсонської області. Люди покидали домівки майже ні з чим, а в наших руках можливість їм допомогти.
Приносьте до Профкому студентів (Довженко, 5а) речі, засоби особистої гігієни, їжу.
З речей, які потрібні за словами самих людей :
– постільна білизна
– одяг
– корм для тварин
– засоби особистої гігієни
– їжа швидкого приготування
– дитячі речі, підгузки, харчування
📌з 10:00 – 17:00 Пн.-Пт.
Також речі та усе зібране можна залишати на вахті у своєму гуртожитку, яке потім ми централізовано передамо за призначенням!
💳 Для тих, хто не може прийти в Профком та принести речі особисто, можна долучитись до збору коштів через
🔗Посилання на банку
💳Номер картки банки
5375 4112 0636 4981 
 
Переможемо! Слава Україні! Слава ЗСУ!
352741979_251196240847004_9013859935386818874_n

Практичні заняття студентів спеціальності Соціальна робота в Центрі зайнятості.

З метою виявлення сильних сторін та навичок, які необхідно опанувати при виборі професії, 7 червня фахівець Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості Маргарита Загоровська провела тренінг для студентів Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова на тему: «SOFT SKILLS для успішнстіої кар’єри. Які навички необхідно мати найманому працівнику?».
Під час тренінгу психолог розповіла учасникам про:
– поняття SOFT SKILLS;
– відмінність SOFT SKILLS та HARD SKILLS;
– SOFT SKILLS, які необхідні для побудови успішної кар’єри;
– формулу успішного вибору професії «Хочу!Можу!Треба!».
Також, було проведено тестування з психогеометрії та використана проективна методика, яка досліджує відношення студентів до кар’єри. Після тестування психолог обговорила з учасниками результати та надала їм відповіді на запитання.
Дякуємо нашим постійним партнерам з ООЦЗ за організацію та проведення подібних заходів для студентів спеціальності Соціальна робота!
350931275_1531246534370570_6458893339225145245_n

Нові технології в освітньому процесі спеціальності Соціальна робота.

Щотижня студенти Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова спеціальності Соціальна робота проводять години практичного навчання в КУ “ТЦ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ МАЛИНОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ОДЕСИ”, де мають змогу безпосередньо знайомитися й працювати пліч-о-пліч зі стейкхолдерами. Так й цього четверга на занятті з майбутніми соціальними працівниками опановували нові навички, отримані від БФ «Добрий Самарянин» на презентації антистрес рюкзаків (Shelter kits). Студентів навчали як можна в ігровій формі, разом з дітьми, які знаходяться у стресовій ситуації, контролювати свої емоції та допомогти з цим дитині. 
Дякуємо за багаторічну співпрацю й можливість набувати цінного досвіду практичної роботи!
351141118_3118565401770612_4863124058824990747_n

Стейкхолдери освітньої програми Прикладна математика зустрілися зі студентами.

1 червня студенти Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова спеціальності Прикладна математика завітали до компанії Synebо, однієї з провідних в Одесі з розробки програмного забезпечення для сучасних корпоративних інформаційних систем.
Аліна Наконечна, менеджер з адаптації, та Едуард Чекан, salesforce developer, розповіли про те, що зараз актуально для роботи в цій галузі, які вимоги на ринку праці на часі для початку кар’єри розробника-програміста.
Дуже цікаво було подивитись в яких умовах працюють фахівці та поспілкуватися зі стейкхолдерами ОПП «Прикладна математика». 
350143852_266121372570081_47073724515295130_n

Студентський конгрес ОНУ імені І.І.Мечникова відбувся!

30 травня в роботі конгресу взяли участь представники активу студентства, а саме 60 делегатів від одинадцяти факультетів та Фахового коледжу ОНУ, яких було обрано шляхом голосування.
На засіданні конгресу затверджено новий склад Студентської Ради ОНУ – головного виконавчого органу студентського самоврядування університету, що захищає права та інтереси здобувачів освіти, вирішує питання удосконалення освітнього процесу, науково-дослідної роботи, організації дозвілля тощо.
До складу Ради увійшли студенти – представники одинадцяти факультетів та Фахового коледжу університету. Члени Ради визначалися шляхом проведення виборів на кожному навчальному підрозділі серед спільноти студентського активу.
За результатами таємного голосування конгресу головою Студентської ради ОНУ обрано Олександру Хріщеву, здобувачку вищої освіти спеціальності «Право» економіко-правового факультету, яка є заступником голови відділу роботи з громадськістю Ради молодих вчених ОНУ та має понад шість років досвіду роботи зі студентством.
Також на засіданні конгресу було обговорено подальші кроки у розвитку студентського самоврядування університету.
Оновлена Студентська рада ОНУ покликана стати потужною платформою для розвитку здобувачів освіти нашого університету.
Бажаємо новообраним представникам Студентської ради ОНУ успіхів та плідної роботи! 
20230528_204609

Співпраця з МТБ Банком у підготовці майбутніх фінансістів!

26 травня в рамках практичного навчання студенти Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова відвідали МТБ Банк. Від керівника одеського філіалу Ігоря Запорожця та заступниці керівника одеського філіалу по роздрібному бізнесу Олени Вальчук студенти дізналися історію створення банку, сучасні технології, які використовує банк у своїй діяльності. Також студенти ознайомилися з роботою співробітників відділення, побачили роботу з клієнтами очима касирів та менеджерів банку. Представники банку розповіли студентам як можна захистити себе від шахрайства під час здійснення розрахунків через мобільні додатки та при здійсненні покупок в Інтернеті. Студенти мали можливість побачити пам’ятну банкноту “Пам’ятаємо! Не пробачимо!”, присвячену боротьбі України проти російських загарбників та увічненню сили духу українського народу, його стійкості, незламності та героїзму.

Це був дуже корисний досвід спілкування зі стейкхолдерами для опанування майбутньої професії!

20230526_094017

Тиждень ігрових практик!

22-26 травня в рамках роботи ННІПЕіМ ім.Г.Е.Вейнштейна студенти Фахового коледжу взяли участь у «Тижні ігрових технік», який має на меті показати, як гейміфікація втілюється в освіті і бізнесі за допомогою впровадження ігор, ігрових технік та ігрових практик з навчальною метою та можливістю розвивати компетенції, що в умовах викликів сьогодення є важливим і спряють адаптивності систем.
Студенти опанували нові навички в рамках курсу Основи підприємницької діяльності та отримали позитивні емоції від спілкування з професійними модераторами та студентами інших закладів освіти.
Дякуємо ННІПЕіМ ім.Г.Е.Вейнштейна за організацію та проведення заходу!
20230514_085602

День відкритих дверей у Ботанічному саду ОНУ!

Враження від такого заходу просто неймовірні! По-перше, вступників зустрічали наші креативні студенти, які презентували  спеціальності коледжу. По-друге, атмосфера святкування 158-ї річниці університету та неймовірної краси природа у Ботанічному саду. І, по-третє, ми зустрічали чимало наших випускників, як тих, хто нещодавно закінчив коледж та зараз навчаються майже на всіх факультетах університету, так і тих, хто вже приводив до нас своїх дітей.

Вступники мали можливість відчути атмосферу університетської родини, студентського життя та остаточно визначитися з майбутньої спеціальністю.

Дякуємо адміністрації університету, профкому студентів та аспірантів за можливість всім разом зустрітитися на святі!

20230507_093834

Вітаємо переможців олімпіад 2023!

За ініціативи Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Одеської області обласними методичними комісіями протягом квітня  проводилися олімпіади з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Олімпіади проводилися в двох форматах – офлайн і для тих, хто з об’єктивних причин не зміг приїхати в місто Одеса, онлайн, в яких брали  участь по два здобувача освіти від кожного коледжу Одеської області.

Здобувачі освіти Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова взяли участь у 13 з 18 олімпіад, продемонстрували високий рівень знань та одержали призові місця:

І місце з Англійської мови – Мілена ГУР’ЄВА (І курс)

І місце з Громадянської освіти – Ганна МУЗАЛЬОВА (ІІ курс)

ІІ місце з Англійської мови – Катерина КОРИТОВА (І курс)

ІІ місце з Математики – Андрій ШАТКОВСЬКИЙ (І курс)

ІІ місце з Інформатики – Юлія БОРИСОВА, Анастасія СТЕЦЕНКО,  Анатолій КРЕЦУ, Марія ХЛІВНЮК (ІІ курс)

ІІІ місце з Української мови – Ганна БОНДАР (І курс)

ІІІ місце з Української мови – Дар’я СТОЄВА (І курс)

ІІІ місце з Української мови – Ганна МУЗАЛЬОВА (ІІ курс)

ІІІ місце з Математики – Іван НІКОЛАЄВ (І курс)

ІІІ місце з Економіки підприємства – Віта ТРАНДАФІР (ІІ курс)

Дякуємо педагогічному колективу Фахового коледжу за підтримку та підготовку наших студентів!

79-та звітна студентська наукова конференція ОНУ імені І.І.Мечникова

З 24 по 28 квітня 2023 року відбулася 79-та звітна студентська наукова конференція ОНУ імені Мечникова, присвячена 158-й річниці університету. Квітень завжди насичений науковими заходами та олімпіадами серед студентів ЗФПО Одеської області.

28 квітня в онлайн режимі наші студенти виступили із науковими доповідями в рамках роботи секції Фахового коледжу конференції (програма конференції).

Незважаючи на те, що серед доповідачів переважали студенти першого та другого курсів, рівень досліджень був достатньо високим, студенти продемонстрували обізнаність у різних галузях, а тематика наукових студентських досліджень актуальна викликам сьогодення. Студенти продемонстрували високий рівень професійної підготовки та наукової роботи завдяки підтримці та супроводу своїх наукових керівників.

Науково-дослідна робота студентів є важливою складовою діяльності університету, що сприяє вдосконаленню професійної підготовки, виявленню обдарованої молоді.

342743158_1646059532580609_6105569102574594413_n

Визначено переможців конкурсу буктрейлерів до Всесвітнього дня книги та авторського права.

З 23 березня до 23 квітня 2023 року вперше методична комісія викладачів української мови та літератури ЗФПО Одеської області та Фаховий коледж ОНУ імені І.І.Мечникова проводили конкурс буктрейлерів до «Всесвітнього дня книги та авторського права». Мета конкурсу — популяризація читання, популяризація української книги, привернення уваги читача до новинок книжкового ринку. 
У конкурсі взяли участь 29 студентів закладів фахової передвищої освіти Одеської області.
Дякуємо усім за участь!
IMG-b1f0d85806fc0b78527db17c3635796d-V

Визначено переможців конкурсу “Кращий викладач ОНУ імені І.І. Мечникова в умовах воєнного стану”

Профком студентів та аспірантів за підтримки адміністрації університету провів конкурс, переможців якого визначено за результатами онлайн голосування студентів денної форми навчання. 
 
Кращий викладач Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова – Марина Олександрівна Задорожна!
Також дуже приємно, що для студентів нашого коледжу викладають кращі викладачі освітніх програм:
Облік і оподаткування – Людмила Олександрівна Масіна,
Фінанси, банківська справа та страхування – Ольга Олексіївна Колесник, 
Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) – Вадим Васильович Пєнов. 
Вітаємо наших викладачів із заслуженою перемогою!
20230503_175300

Навчання активу студентського самоврядування та профспілкового комітету коледжу 

29, 30 березня та 6,7 квітня з метою посилення національно-патріотичного виховання молоді в закладах освіти, розвитку у молоді почуття власної гідності, усвідомлення своїх прав та обов’язків відповідно до «Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки» ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» проводив інформаційно-просвітницький захід військово-правового спрямування для студентів ЗФПО. Спікерами були викладачі та практичні психологи закладів освіти Міністерства оборони України.

За результатами навчання актив студентського самоврядування Фахового коледжу отримав сертифікати!

339573962_205588212110427_4456502902664621830_n

Odesa IT Family разом з Одеським національним університетом імені І.І.Мечникова за ініціативи Беркова Юрія Миколайовича, старшого викладача кафедри комп’ютерних систем та технологій, та за підтримки освітнього tech-простору Atom Space розпочинають цикл профорієнтаційних лекцій для студентів та учнів старших класів.

Ці зустрічі допоможуть підліткам та студентам краще зрозуміти свої сильні сторони та дізнать загалом, які є професії в IT-сфері. Перша лекція відбудеться вже 7 квітня об 11:20. Будемо говорити про кібербезпеку, її важливість та співбесіди.
Ми хочемо надихнути молодь та допомогти обрати професію за покликом душі! 
339749477_576941037539494_5768056659375832341_n

з 3 квітня відновлюємо освітній процес в корпусі!

Перший день за змішаною формою навчання був насиченим, але з позитивом і усмішками, навіть повітряна тривога не завадила навчальному процесу. А завершили день спільним переглядом мультфільму “Мавка. Лісова пісня ” у кінотеатрі. 
336778316_1563457687483599_4317899391203810775_n

ПЛАНУЙ СВОЇ ГРОШІ, ПЛЕКАЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ!

Щороку викладачі разом зі студентами долучаються до Всесвітнього тижня грошей! #GMWUkraine2023
Чи так усім потрібна фінансова грамотність? Безперечно, так. Починаючи з відкриття першого банківського рахунка для отримання стипендії, крокуючи сходами свого життя: навчання, одруження, перша робота, бізнес, діяльність будемо завжди стикатися з грошима. Чому? Бо це один із засобів комунікації. Форма та вид грошей завжди відображає сучасність, а отже за їх допомогою можна не лише вивчати історію, а й прогнозувати майбутнє. 
Зацікавились? Тоді долучаймося! 
336886417_1182585805759365_4304584673458448379_n

Студенти нашого коледжу беруть участь у КОНКУРСІ БУКТРЕЙЛЕРІВ 📘📒 до Всесвітнього дня книги та авторського права.

Просимо перейти за посиланнями, переглянути буктрейлери і поставити лайки.

1.https://youtu.be/MDPFBcFbflQ

2.https://www.youtube.com/watch?v=P_gb0rYlE5M 

Підтримайте наших студентів ❗❗❗

Зустрічі зі стейкхолдерами під час канікул – гарна можливість дізнатися більше про майбутню професію

Саме зараз у наших студентів є час попрацювати над своїми практичними навичками (поки триває перерва у теоретичному навчанні). Продовжуємо знайомство зі стейкхолдерами, зустрічаємося з ними на, можливо, своїх майбутніх місцях роботи.
Керівник Центрального відділення ПАТ “МТБ Банк” Путіхов Андрій поділився досвідом та ознайомив здобувачів освіти з умовами праці в банківській сфері.
Тетяна Волошина керівник Київської районної організації м.Одеса Товариства Червоного Хреста України розповіла про важливість для майбутніх фахівців соціальної сфери соціально-професійної адаптації вже з перших днів навчання.
А від Senior Frontend Engineer Артема Тарасова компанії https://roofr.com/ здобувачі освіти більше дізналися про Hard skills and Soft skills, які дуже необхідні в їхній майбутній професії.
Психолог Одеської філії ООЦЗ Наталія Орлова провела тренінг «Мої таланти – у мою професію». Під час заходу  студенти отримали від фахівця поради щодо усвідомлення етапів побудови власної кар’єри, обговорили особливості обраної професії та вимоги роботодавців до таких фахівців, опанували методи позитивної самопрезентації під час співбесіди з роботодавцем та спробували визначити свої здібності та конкурентні переваги.
322479798_524381242993718_1149832177778972440_n

Вітаємо команду Фахового коледжу (спеціальність Облік і оподаткування) з дипломом І ступеня на обласному конкурсі студентських творчих бізнес-розробок!

 
 
316044446_637273994604443_6479704522473970985_n

Міжнародний день студента 2022

17 листопада з нагоди святкування Міжнародного дня студента у «Блакитній залі» Фізичного факультету відбулось нагородження понад п’ятдесяти кращих студентів університету у різних номінаціях. Від Фахового коледжу переможцями стали:
«Кращий дослідник» – Тетяна Орлік студентка ІІ курсу спеціальності Облік та оподаткування,
«Кращий громадський діяч» – Володимир Михайлов студент ІІ курсу спеціальності Соціальна робота,
«За вагомі досягнення у спорті» – Імран Гаджиєв студент ІІ курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування.
Дорогі наші, любі діти! Вітаємо вас з Міжнародними днем студента! Ви наша гордість, наше натхнення і наше спільне майбутнє! На вашу долю випав нелегкий шлях, але він обов’язково призведе до перемог, численних, різноманітних, заслужених. Ми вам бажаємо терпіння, сил, наснаги і головне ВІРИ в те, що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
20221109_124726

День української писемності та мови

9 листопада 2022 року викладачі та студенти Спеціального коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова долучилися до написання загальноукраїнського радіодиктанта. 
Тема дуже емоційна, чуттєва, філософська, трагічна, але все ж таки з відтінком надії і віри в те, що скоро все міне, ми знову будемо спокійно жити у своїх домівках, засинати під солов’їні співи, а не під звуки тривог, діти будуть у своїх ліжечках, а не в укритті, а ми на кухні питимемо чай, усі разом, усією нашою дружньою, великою, нездоланною батьківщиною. З вірою у майбутнє, з вірою у ПОБІДУ! Слава Украине!
20221031_151829

Тренінги психологів ДСНС в закладах освіти

Психологи Головного управління провели дводенний тренінг для студентів першого та другого курсів Фахового коледжу.
В перший день заходу під назвою «Думки, емоції та дії» обговорили яким чином стрес впливає на наш організм та психіку і що ми можемо з цим зробити.
Під час час другого дня візиту говорили про діяльність психологічної служби ДСНС, психологічну травму та базові схеми реакцій вегетативної нервової системи на небезпеку чи загрозу життю.
Студенти ближче познайомились з особливостями роботи екстремальних психологів. Також учасники тренінгу змогли побачити автомобіль екстреної психологічної допомоги та його комплектацію.
https://www.facebook.com/psy.dsns.odesa
IMG-eb992ec48ad9d08ca658be5c282306a0-V

Рятувальники навчали правилам безпеки студентів Фахового коледжу 

26 жовтня рятувальники Одеського районного управління провели профілактичний захід для студентів Фахового коледжу Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Фахівці ДСНС розповіли, як вберегтись від пожеж та інших надзвичайних подій та ситуацій. Зокрема студенти дізнались, що потрібно робити у разі виникнення хімічної та радіаційної небезпеки, якщо натрапили на невідомий чи вибухонебезпечний предмет, під час артобстрілів та у випадку виникнення пожежі! Також рятувальники наголосили ніколи не ігнорувати сигнал «Повітряна тривога» та нагадали, що повинно бути у «тривожній валізі». Для кращого сприйняття інформації співробітники Служби порятунку використовували муляжі боєприпасів та інформаційні листівки фахівцями UNICEF та ДСНС. Після теоретичної частини рятувальники продемонстрували студентам пожежно-рятувальну техніку, обладнання та спорядження,яке вони використовують під час гасіння пожежі. На завершення заходу студенти подякували за пізнавальний захід та отримані знання,які можуть бути корисними в такий небезпечний час!

https://www.facebook.com/DSNSODE
20221018_185048

Семінар «Від мрії до дії: професія, кар’єра, успіх»

Цього тижня профорієнтації психолог Одеського міського центру зайнятості Наталія Орлова ознайомила студентів Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова з актуальною потребою ринку праці в фахівцях. В ході дискусії студенти визначили навички, які допоможуть молоді стати професіоналами своєї справи. Також, Наталія ознайомила студентів зі структурою, видами і основними вимогами написання конкурентоспроможного резюме для молодого спеціаліста без досвіду роботи.

311689531_525171676283015_4950795095343219168_n

Платформа Reallyenglish пропонує студентам і викладачам ОНУ імені І.І.Мечникова безоплатний доступ до курсів англійської мови

Practical English; Business Speaking; Writing for Business; IELTS Preparation; Academic English; WordMine Legal; WordMine Accounting; WordMine General Business; WordMine Financial.
Більшість курсів відбуваються у форматі digital: це якісний цифровий контент для ефективного навчання. Деякі курси додатково містять формат blended, який поєднує живі уроки під керівництвом викладача з цифровим навчанням.
Ознайомитися з платформою можна за посиланням https://www.reallyenglish.com, з більшості курсів є DEMO окремих уроків. Запрошуємо всіх зацікавлених осіб зареєструватися до 21 жовтня у формі https://docs.google.com/…/1FAIpQLScR2kYnz9GSyf…/viewform. Відповіді на запитання можна отримати у відділі міжнародних зв’язків ОНУ (inter.collab@onu.edu.ua).
20221014_170007

Онлайн-естафета єдності “Ми – нащадки козацької слави”

Цього патріотичного тижня колектив Фахового коледжу взяв участь у онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави» задля утвердження iсторичної пам’ятi українського народу, його нацiональної свiдомостi, формування та поширення духовних цiнностей та прiоритетiв, популяризація духовно-культурних, національно-мистецьких традицій, героїчного минулого і сучасного українського народу.

Перегляд онлайн-естафети на YouTube каналі

Академічна доброчесність – виклики часу

В рамках науково-педагогічного тижня студентки Фахового коледжу Тетяна Орлік та Дар’я Кузьміна взяли участь у конференції для здобувачів освіти ЗФПО Одеської області з доповіддю «Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність». Метою заходу була популяризація та впровадження принципів академічної доброчесності в рамках освітнього процесу та наукової діяльності, що призведе до якісних змін в системі освіти.

Проведення заходу у форматі круглого столу дало змогу учасникам висловити власну думку стосовно питань доброчесності та етики в рамках освітнього процесу.

З Днем працівника освіти України!

Цього тижня педагогічні працівники Фахового коледжу отримували привітання від студентів та їхніх батьків з професійним святом. Всіх нас об’єднує мета – допомагати молоді пізнати світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Глибока повага Вам, шановні колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук та прагнення виростити особистості, соціально активних громадян та справжніх патріотів України. 

Також з нагоди свята кращих викладачів було відзначено Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

 

Студенти Фахового коледжу зустрілися оффлайн на практичні заняття!

В рамках тижня оффлайн спілкування студенти другого курсу також набували практичних навичок на заняттях з Безпеки життєдіяльності, Захисту України та такої цікавої дисципліни як Роботехніка. 

Студенти змогли закріпити лекційний матеріал, відпрацювавши навички в аудиторії та навіть перебуваючи в укритті під час повітряної тривоги.

Студенти Фахового коледжу зустрілися оффлайн на практичні заняття!

В рамках тижня оффлайн спілкування першокурсники відвідали Ботанічний сад ОНУ на заняттях з біології та у Астрономічній обсерваторії ОНУ закріпили свої знання з фізики та астрономії. 

Дякуємо співробітникам за цікаві лекції, естетичне задоволення й емоції, яких зараз дуже не вистачає. 

IMG_20220907_125510_977

Студенти Фахового коледжу взяли участь у патріотичному забігу студентства!

Катерина Коритова та Денис Зуй взяли участь у спортивному заході до дня Міжнародного студентського спорту, що організували ООВ КФВС МОНДо проєкту була залучена студентська молодь – 50 учасників закладів вищої та фахової передвищої освіти Одещини – 23 навчальних заклада.  

Марафон у форматі подорожі являв собою забіг по усім містам України, що знаменує об‘єднання України та підкреслює соборність і єдність нашої нації! 25 піт-стопів із відміченими містами України – символ незалежності, свободи та незламності нашої Батьківщини!

20.09.22р. відбулась онлайн зустріч студентів першого курсу та представників Психологічної служби ОНУ імені Мечникова. 

Ця зустріч пройшла в дуже теплій атмосфері. Психологи привітали першокурсників з початком навчального року та поспілкувались зі студентами про їх емоційний стан та процес адаптації до нових умов навчання, ускладнених війною. Студенти поділилися своїми особистими історіями та почуттями, які їм довелося пережити в цей непростий період та отримали підтримку від однокурсників та спеціалістів психологічної служби. В ході зустрічі вдалося виявити, які емоції та відчуття можуть виникати у людей в умовах сьогодення. А також, студенти отримали деякі поради, як впоратися з підвищеним рівнем тривоги, навіть, спробували безпосередньо в ході бесіди зробити для зменшення рівня тривоги декілька вправ. 
Спеціалісти психологічної служби розповіли, з якими запитами зазвичай до них звертаються і запросили студенів приходити за психологічною допомогою, якщо їм складно адаптуватися в новому колективі, або є труднощі у спілкуванні з батьками, викладачами, друзями чи важко впоратися з високим рівнем тривоги.
Нагадаємо, для запису до спеціалістів психологічної служби, будь-ласка, звертайтеся за телефонами: 093-703-33-93 – Оксана Володимирівна; 067-732-49-52 – Лілія Вікторівна

Поповнення бібліотечної сім’ї новими читачами! 

У бібліотечному календарі вересень «гаряча пора», яка пов’язана з поповненням бібліотечної сім’ї новими читачами.
6 вересня в рамках тижня знайомства з університетом до Наукової бібліотеки завітали першокурсники Фахового коледжу. Окрім того, що юні мечниківці записалися до бібліотеки, вони познайомилися з історією та структурою університетської бібліотеки.
Співробітники ознайомили студентів з широким спектром інформаційно-бібліотечних послуг, як очного, так дистанційного самообслуговування через офіційний веб-сайті НБ http://lib.onu.edu.ua , дізналися про можливості віртуальної довідкової служби : http://lib.onu.edu.ua/vyrtualnaya-spravochnaya-sluzhba/

Такі бібліотечно-бібліографічні заняття необхідні, щоб прищепити новим студентам потребу відвідувати бібліотеки, задовільнити їх жагу знань, показати місця і можливості отримання цих знань.

Дякуємо всім, хто долучився до наближення Перемоги!

Оголошуємо “мобілізацію” монет на допомогу ЗСУ! 

Наш колектив бере участь в акції “Смілива гривня”, яку організовує Національний Банк України. Усі зібрані кошти надійдуть українській армії. У межах акції “Смілива гривня” приймаються банкноти та монети, якими можна розраховуватися (монети 10, 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5, 10 гривень). Відправте свої монети на фронт! Зробіть свій внесок у перемогу, навіть якщо це 10 копійок, до 20 жовтня 2022 року! 

Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!!

Вітаємо з Днем знань! 

Першого вересня ми зустрічаємось у незвичному форматі. Новий 2022/2023 навчальний рік розпочинається зовсім не так, як усім нам того хотілося. Цей рік розпочинається в умовах війни. Для нашої країни вона стала народною війною за незалежність і суверенітет, за цивілізаційний вибір і приналежність до європейської цивілізації.

Ми переможемо і на нашій землі запанує мир і добробут! Ми мріємо про мир і робимо усе для перемоги.

Педагогічний колектив Фахового коледжу готовий до початку навчального року!

Цього тижня провели низку нарад, засідання навчально-методичної комісії, стипендіальної комісії, кураторів, Педагогічної ради. Ми вже з нетерпінням чекаємо на зустріч з нашими студентами!!!

Всього декілька днів залишається до початку нового 2022/23 навчального року (на жаль цього року тільки онлайн).

Серпневі зустрічі з освітянами Одещини

30 серпня, разом з представниками Державної служби якості освіти України, Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», керівниками (заступниками керівника) закладів фахової передвищої освіти Миколаївської та Одеської областей обговорили питання розроблення освітньо-професійної програми та навчального плану підготовки здобувачів фахової передвищої освіти.

https://www.facebook.com/OdesSQEua

Онлайн-зустріч “Давайте знайомитися!” 

23 серпня відбулись організаційні збори та знайомство з керівництвом університету та коледжу, . Першокурсники та їх батьки мали змогу поставити питання та отримати відповіді. Ради вітати вас у нашій студентській спільноті!

 

Розпочинаємо новий навчальний рік з участі в Міжнародній серпневій педагогічній науково-практичній конференції «Освіта, освітяни – незламні у війні».

 У межах заходу розглянуті такі питання:

📍 Які виклики існують у сфері освіти й науки через широкомасштабне вторгнення рф на території України?
📍 Які необхідні законодавчі зміни для розвитку системи освіти?
📍 Як повертатися до навчання в новому навчальному році?
📍 Які стратегічні плани та можливості співпраці з міжнародними партнерами країн ЄС у сфері освіти й науки

Онлайн-трансляція конференції також доступна на YouTube-каналі youtu.be/AD373hZicxc МОН.

Наші випускники 2022!

 В цей важкий для країни час наш коледж продовжує випускати кваліфікованих молодших спеціалістів. Третій курс отримав свої дипломи та закінчив навчання у Фаховому коледжі ОНУ імені І.І. Мечникова. Емоції переповнюють наших випускників: «Ми будемо сумувати за дружньою атмосферою між студентами та викладачами, які протягом усього часу надихали нас на наполегливе навчання», «Три роки пройшли майже в один крок», «Велика подяка нашому улюбленому коледжу за те, що дали гідний поштовх до початку нашого тернистого шляху до пізнання себе та свого діла в житті»…

У день Конституції, 28 червня о 15:00, запрошуємо приєднатися до лекції “Історія Конституції”.

 Лектор: Володимир Полторак (доцент кафедри історії України ОНУ імені І.І. Мечникова та фахівець Одеського обласного Центру патріотичного виховання та дозвілля молоді).

Чекаємо вас у бібліотеці та онлайн- форматі.
Підключитися до конференції Zoom
https://us04web.zoom.us/j/79532707173…
Ідентифікатор конференції: 795 3270 7173
Код доступу: iqr7G3

23.06. почалася реєстрація електронних кабінетів вступників на основі базової середньої освіти.

 Цього року вступники на основі базової середньої освіти вперше подають заяви через особисті електронні кабінети на сайті https://vstup.edbo.gov.ua

 

 

 

Мечников день на Французькому бульварі

11 червня Ботанічний сад ОНУ був наповнений безліччю світлих емоцій. Одеський університет Мечникова запросив до знайомства всіх, хто бачить себе у найближчому майбутньому студентами.

Секція Фахового коледжу 78-ї студентської конференції ОНУ імені І.І. Мечникова

Попри негаразди воєнного часу цього року цими весняними днями як і завжди відбувається чергова, сімдесят восьма студентська конференція Університету. Студенти під науковим керівництвом викладачів готують тези доповідей та презентації, кафедри всіх факультетів проводять дистанційні засідання секцій, на яких студенти набувають необхідного досвіду наукових публічних виступів.

Зустріч студентського активу з усієї України із представниками Офісу Президента відбулася у Всесвітній день вишиванки,

що стало дещо символічно. Незважаючи на третій місяць важкої боротьби, українська влада ні на мить не забуває за підростаюче покоління та робить усе можливе задля удосконалення освіти та виховання майбутнього нашої країни – студентів та дітей.

Сьогоднішня зустріч відбулася в онлайн форматі, а ми мали змогу особисто задати питання Президенту України та міністру освіти та науки. Від студенства ОНУ імені І.І. Мечникова на зустрічі були присутні члени профкому студентів та аспірантів – голови та заступники профбюро факультетів і Коледжу та активісти університету📚

Можливість навчатися та розвиватися в умовах війни – велика цінність у наш час, але ще більше ми цінуємо те, що про нас пам‘ятають і за нас хвилюються. Від усього студентського активу висловлюємо велику подяку за час, який нам приділили та можливість дізнатися відповіді на наші питання з перших вуст.
Деталі зустрічі : https://t.me/StudProfkomONU/1479

Щорічний флешмоб у вишиванках.

Для кожного українця вишиванка – це не просто одяг чи стильний атрибут гардеробу, для українця вишиванка – пам’ять про своє коріння, ідентичність, розуміння себе. Бо в собі вона поєднує: історію, міфологію, релігію, давнє мистецтво наших предків, вона є душею нашого народу. І навіть коли у кожного з нас вишиванка має різні кольори, орнаменти, вона однаково поєднує українців з різних куточків світу зашифрованим спільним генетичним кодом.

Щиро вітаємо з Днем народження Університету!

 
157 років наш університет є одним із флагманів освіти у світі. Кожен із нас прославляє його ім’я, кожен із нас не може уявити свого життя без нього.
Бажаю усім нам якнайшвидшої перемоги, миру, здоров’я, щастя, творчих успіхів, стабільності, впевненості у завтрашньому дні!
Ректор ОНУ iменi Мечникова Вячеслав Труба

До 208 річниці з дня народження поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченко студенти підготували творчий захід. Завдяки своєму життю і творчості великий митець надихав і донині надихає до боротьби за незалежність, свободу і майбутнє нашої неньки України!

Викладачі Фахового коледжу долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу “Разом для найкращого Інтернету!” #ФлешмобДБІ2022

Під час прямого ефіру було зареєстровано рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних класах Google for Education. 💻

Сьогодні спілкувались з випускниками 9-х класів, перед якими стоїть непростий вибір: 10 клас чи фахова освіта.

Дякуємо педагогічному колективу Одеської
ЗОШ №27 за співпрацю.

За проханням учнів залишаємо корисні посилання:
http://vstup.onu.edu.ua/vstupna-kampaniia/koledzh
Анкета на підготовчі курси для вступу до коледжу… Ещё— здесь: Одесса Школа 27

З 24.01.2022 студенти коледжу пішли на виробничу практику, щоб закріпити свої теоретичні знання на практиці. Ми віримо, що з поставленими цілями керівників практики вони впораються на відмінно! Успіхів нашим практикантам!

За ініціативи студентів у коледжі також було проведено й турнір з настільного тенісу. 🏆Це ще один вид дозвілля наших студентів на перервах та після занять.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у майбутніх турнірах!

🥇 – Василіса Колесник (ІІІ курс)

🥈 – Ігор Жвалевський (І курс)

🥉 – Дмитро Фатєєв (ІІІ курс)

2 грудня 2021 року студентки ІІІ курсу спеціальності Фінанси , банківська справа та страхування Колесник Василіса та Койфман Анна представили проєкт «GREENFUTURE – МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ» та отримали ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЮ в обласному конкурсі бізнес-стартапів «Мій перший бізнес» в рамках роботи обласного студентського клубу «ІННОВАЦІЙНЕ ТА РОЗУМНЕ СУСПІЛЬСТВО». Вітаємо та бажаємо вдалого втілення проєкту!

Сьогодні в ОНУ імені І.І.Мечникова було проведено відкриту лекцію співробітниками Військової академії (м.Одеса) з нагоди Дня Збройних сил України для студентів Фахового коледжу.

8 грудня відбудуться вибори до Студентського самоврядування Фахового коледжу ОНУ імені І.І. Мечникова.Прийдіть та оберіть найкращих з кращих! 🗳

За ініціативи студентів у коледжі було проведено турнір з шахів. ♟Учасників було так багато, що змагання відбувались протягом двох днів і закінчились цікавою та напруженою фінальною грою!

Вітаємо переможців та бажаємо всім поціновувачам цієї інтелектуальної гри подальших успіхів в майбутніх турнірах!

І місце – Микола Виштикайло (ІІІ курс)

ІІ місце – Владислав Павлінов (ІІІ курс)

ІІІ місце – Богдан Деркач (І курс)

1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема.

Цей день з’явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.

Студенти 3 курсу спеціальності Соціальна робота та викладачі приєдналися до онлайн дискусій присвячених Всесвітній кампанії «16 днів проти насильства». Завдяки діалогу зі стейкхолдерами вони мають можливість дізнатися про український та міжнародний досвід протидії та запобігання домашньому насильству. Наступної п’ятниці продовжимо

Шановні студенти!

Студентські роки — це, напевно, найвеселіші і діяльніші часи в житті людини, це роки звершень, закоханостей, поривів та ідей. Кожен день несе щось нове і незвичайне. Отож у День студента бажаємо вам, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими і барвистими, навчання давалося легко, дружба зі студентської лави була вірною і міцною! Любі наші студенти, навчайтесь старанно, посміхайтеся щодня і будьте завжди щасливі!

Щиро вітаємо усіх з Днем української писемності та мови!
Кожного року студенти коледжу пишуть диктант національної єдності і сьогоднішній день не став винятком.

16 жовтня 2021 року студенти першого курсу Фахового коледжу взяли участь у IX Школі студентського профспілкового активу лідерів ОНУ.

Школа профактиву стала для студентів першого курсу можливістю поринути у світ особистісного розвитку, взяти участь у тренінгах та познайомитись з однодумцями. Під час тренінгів студенти уважно слухали та вели активні дискусії, обмінювалися думками та дізналися багато важливої інформації, яка може допомогти їм як у студентському житті, так і за стінами коледжу. ІХ Школа студентського профспілкового активу подарувала не лише цінні знання, а й навчила працювати студентів у дружньому колективі.

Студентам випускного курсу коледжу вже час визначатися з майбутнім місцем роботи. Продовжуємо серію зустрічей з потенційними роботодавцями та стейкхолдерами.

Минулого тижня студенти спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування зустрічались з керуючим Центральним відділенням ПАТ «МТБ Банк» у м. Чорноморськ Андрієм Путіховим.

Студенти спеціальності Соціальна робота відвідали Одеський міський центр зайнятості, поспілкувалися з працівниками та психологом.

А цього тижня студенти спеціальності Прикладна математика мали змогу поспілкуватись з Solution Architect ABCloudZ Андрієм Царюком.

Студенти дізналися від практиків про сучасний стан сфери їх майбутньої діяльності та перспективи розвитку.

Студенти коледжу провели цікавий майстер-клас з розпису еко-сумок.

Свої творчі роботи вони подарували викладачам коледжу з нагоди Дня працівника освіти.

Дякуємо за таку креативну ідею та подарунки! Подія об’єднала всіх студентів коледжу від першого до третього курсу. Всі залишились задоволеними. Радість та натхнення сповнювали кожного учасника майстер-класу.

1 жовтня студенти спеціальності «Соціальна робота», в рамках ознайомлення з діяльністю різних соціальних служб, відвідали ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ (65078, м. Одеса,· вул. Генерала Петрова, буд. 22-В, · www.trud.gov.ua).

Екскурсія установою, знайомство з діяльністю кожного відділу дала можливість студентам побачити роботу Міського центру зайнятості як структури, що надає величезний спектр соціально-значущих послуг. За допомогою психолога Наталії Орлової вони визначили свої здібності та конкурентні переваги, пройшли тестування, знайшли підхід до власного розвитку. Ознайомились з сучасними тенденціями ринку праці регіону, навчились складати результативне резюме без досвіду роботи, отримали консультацію щодо підготовки до співбесіди та поради стосовно усвідомлення етапів побудови власної кар’єри.

Величезна дяка психологу, провідному фахівцю з профорієнтації Орлової Наталії Пиліпівні за цікаву і корисну інформацію!

29.09.2021 Україна і світ відзначають 80-ті роковини трагічних подій у Бабиному Яру.

Сьогодні долучилися до загальнонаціонального уроку пам’яті, приуроченого до цієї дати.

На стадіоні ОНУ імені І.І.Мечникова відбувся фестиваль для першокурсників «MECHNIKOV START FEST 2021».

Вітаємо наших першокурсників! Ви були найактивніші та найспортивніші!!!

І місця у конкурсах «Волейболісти» (Глеб Іонін), «Баскетболісти» (Ігор Жвалевський), «Стрибки у довжину» (Вадим Панченко ), «Стрибки зі скакалкою» (Імран Гаджиєв).

З міжнародним днем студентського спорту!

Наші студенти взяли участь в святковому заході до Міжнародного дня студентського спорту!

Водночас, саме 20 вересня було дано старт XVII літньої Універсіади України 2021-2022 років.

17 вересня наші студенти відвідали національну інтерактивну виставку “Future of work “ яка відбулася в Одеській Кіностудії. Це була гарна можливість для кожного ближче ознайомитись з галузями та професіями майбутнього.

А що ви робите у вечір п’ятниці❓А ми йдемо до театру‼️Що може бути кращим, аніж завершення робочого тижня в Одеському академічному музично-драматичному театрі імені В.Василька? ✨Дякуємо адміністрації та акторам театру за можливість отримати естетичну насолоду від п’єси “Кайдашева сім’я”

Сьогодні відбулась зустріч студентів з представниками медичного центру “Клініка дружня до молоді” (КДМ), у ході якої лікар-інфекціоніст Кучеренко Людмила Радівна, у доброзичливій атмосфері, поінформувала молодь про свідоме ставлення до особистого здоров’я та необхідність профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом. А психолог Майстренко Анжеліка Савівна наголосила, що КДМ надає комплексну медико-психо-соціальну допомогу з проблем збереження здоров’я, обумовленими специфікою підліткового віку і, за потреби, кожен охочий може звернутися за допомогою абсолютно конфеденційно та безкоштовно.

Також стався один із найважливіших моментів початку студентського життя — це отримання читацьких квитків . Кожен студент залишився з чарівними спогадами та емоціями !

9-10 вересня наші студенти відвідали Наукову бібліотеку ОНУ імені І.І.Мечникова. Для кожного із присутніх була цікава і захоплююча можливість потрапити на екскурсію у бібліотеку.

Сьогодні у Терцентрі на заняттях були студенти 1 курсу Фахового коледжу Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Для першокурсника визначити своє місце у професії — це перший крок до майбутнього.

Студенти отримали відповідь на питання, а що для кожного з них означає «Соціальна робота». А також намалювали образ нашої професії в малюнках. Техніка «Спільний малюнок».

Вона виявила вміння працювати в команді, визначилися лідери, хтось зіткнувся з проблемою дотримання своїх особистих кордонів і меж інших людей. В роботах, відзначилось, що у хлопців та дівчат добре розвинуте образне мислення, швидка реакція, багатий внутрішній світ, вони сміливі, відкриті, щирі, вільні і щасливі!’.

На папері з’явилися чудові образи.Для студентів майбутніх соціальних працівників, психологів шлях тільки відкривається.

Побажаємо їм на цьому шляху зростати, любити, перебувати в гармонії.

Сьогодні у Терцентрі на заняттях були студенти 3 курсу Фахового коледжу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова. Заняття провела психолог центра Рибак Наталія Олегівна.

Для майбутнього фахівця з соціальної роботи важливо вміти допомогти людині розкрити його потенціал, стати щасливим, досягти особистого благополуччя. Спочатку спробуємо визначити своє місце у професії, що для кожного з нас означає «Соціальна робота». Наша майбутня професія в малюнках. Техніка «Спільний малюнок».

У різних групах наших студентів дана техніка проявила вміння працювати в команді, визначилися лідери, багато хто зіткнувся з проблемою дотримання своїх особистих кордонів і меж інших людей. Відзначили, як хочеться розвинути уяву, додати легкості і творити, творити, творити …

На папері з’явилися образи, які для багатьох стали відкриттям свого внутрішнього світу і питань, що накопичилися.

Для студентів-майбутніх соціальних працівників, психологів, викладачів відповідати на питання, зростати, любити, перебувати в гармоніі- це шлях довжиною в життя. Сьогодні ми тільки ступили на одну із перших її сходинок.

Вітаємо з новим 2021/22 навчальним роком!

Бажаємо успіхів, здійснення бажань, гарного настрою та міцного здоров’я!

Першокурсники, раді привітати вас у нашій дружній університетській родині!

Цього тижня провели низку нарад, засідань… Раді повідомити, що педагогічний колектив коледжу готовий до початку навчального року! Ми вже з нетерпінням чекаємо на зустріч з нашими студентами!!! Всього декілька днів залишається до початку нового 2021/22 навчального року.

Наш І курс. Тепер вже офіційно. Урочисте зарахування 12.08.2021

8 мая состоялось выступление команды Колледжа экономики и социальной работы на битве факультетов университета. Это было достойное выступление и яркое проявление способностей и талантов наших студентов.Вы, несомненно, лучше всех!

У коледжі пройшли Шевченківські дні, присвячені 205-й річниці дня його народження. Викладачами циклової комісії загальноосвітніх дисциплін було проведено ряд цікавих заходів: конкурс стіннівок на кращу асоціативну ілюстрацію уривків із творів  Т. Г. Шевченка; конкурс «запитай у Шевченка» на найцікавіше запитання до Кобзаря;  конкурс на краще читання  Шевченкових поезій,  брейнринг між командами першого та другого курсів  спеціальностей прикладна математика та соціальна робота. а також вітання переможців першого (Кривоножко Ксенія) та другого, обласного, (Ніколаєва Олена) етапів ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка. До заходів залучилося багато студентів .Відбувалося все в теплій, можна сказати, домашній атмосфері.Переможці були заохочені невеличкими подарунками (книги та смаколики).   Наприкінці  останнього заходу  відчувався святковий  і разом з тим ліричний піднесений настрій — ПОЕЗІЯ свою справу зробила.

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання. Студенти коледжу також взяли учать у написанні диктанту.

8 ноября студенты 3 курса Колледжа экономики и социальной работы, специальности » Социальная работа»  побывали на обзорной экскурсии в Центре предоставления административных услуг Киевского района. В ходе увлекательного экскурса ребята ознакомились с работой сотрудников, перечнем предоставляемых услуг и узнали много важной и интересной информации для своей будущей профессии.

6.11.2018 состоялись сборы трудового коллектива Колледжа экономики и социальной работы ОНУ им. И.И Мечникова. Состоялось обсуждение кандидатур претендентов на должность директора Колледжа экономики и социальной работы ОНУ им. И.И. Мечникова. Претендент на должность директора, кандидат политических наук, доцент Никогосян Ольга Александровна выступила с отчетом  о работе колледжа за период 5 лет. По результатам голосования членов трудового коллектива за  кандидатуру Никогосян О.А. проголосовали единогласно.

28 сентября 2018 года, в рамках учебной программы 3 курса, специальности «Социальная работа» студенты посетили Территориальный центр Социального обслуживания (предоставления социальных услуг) Киевского района города Одессы. В ходе увлекательной экскурсии и лекции, которые были проведены сотрудниками центра, студенты узнали о работе, контингенте и положениях, согласно которых ведется работа специалистами в данном центре предоставления социальных услуг.

2-23 сентября 2018 года на базе отдыха «Черноморка» состоялась Седьмая межфакультетная Универсидиада «Студенческие игры 2018».Студенты Коллежа принимали активное участие в спортивных и интеллектуальных соревнованиях, по итогам которых занял 7-ое командное место, 2 место в конкурсе «Визитка» и 1 место в перетягивании каната.

КОЛЛЕДЖ-ВПЕРЕД!

Начало нового этапа в студенческой жизни для 1 курса Колледжа экономики и социальной работы началось очень насыщенно во всех направлениях! Интеллектуальные походы на экскурсии и в библиотеки сменялись спортивными соревнованиями и веселыми знакомствами! 15 сентября 2018 года  на стадионе прошел ежегодный фестиваль для первокурсников MECHNIKOV STAR FEST организованный профкомом студентов ОНУ. Субботнее утро было очень активным и бодрым, в программе фестиваля были спортивные конкурсы, мозговой штурм, флешмоб и тимбилдинг! Самые младшие студенты университета получили три грамоты!!И это только начало!

Праздник Дня знаний в Колледже экономики и социальной работы университета, открылся торжественной линейкой первокурсников перед главным корпусом ОНУ им. И.И. Мечникова, на Дворянской собрались студенты первого курса всех факультетов  ОНУ, их друзья и родители. В торжественной обстановке первокурсникам вручили символический студенческий билет и ключ от знаний. Под звуки студенческого гимна они подняли знамя Одесского национального университета и зажгли факел науки. В добрый путь, наши самые юные студенты университета!!!Легкой учебы, верных друзей и незабываемых студенческих лет!!!

Праздник Дня знаний 01.09.2018

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні, пам’ятний день вшанування подвигу учасників Революції гідності. Напередодні цього дня для всіх бажаючих Одеською обласною бібліотекою для юнацтва було проведено віртуальну бесіду “Вдячні за свободу”, яка відбулась на платформі ZOOM.

Це заголовок

22 березня 2024 року відбулося чергове засідання атестаційної комісії ВСП "Фаховий коледж ОНУ імені І.І.Мечникова"